Села в межах Покровської та Першотравневської ОТГ отримали сучасні водовози. Таку допомогу надав благодійний фонд Сергія Притули. Про це повідомляє громадська організація «Прихист».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/382688865_823997586394251_463626446753792759_n.jpg)
Зазначається, що нова комунальна техніка значно спростить питання підвозу води, особливо в селах, які внаслідок підриву Каховської ГЕС опинилися без централізованого водопостачання, і в яких були відсутні відповідні мережі.
– Фонд Сергія Притули щиро дякує всім українцям, які об’єднали зусилля та підтримали у реалізації таких важливих та масштабних проєктів, – йдеться у повідомленні.