Учні незламної Нікопольщини отримали понад 1,5 тисячі ноутбуків від Фундації Олени Зеленської

Навчальні заклади регіону отримали суттєве технічне поповнення. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив очільник Дніпро ОВА Сергій Лисак.

Нові гаджети призначені для учнів 5-11 класів ліцеїв та гімназії незламної Нікопольщини. Їх отримають хлопці та дівчата з багатодітних або малозабезпечених родин, переселенці, діти наших воїнів, котрі стоять на захисті Батьківщини, а також ті, чиї домівки були пошкоджені або знищені внаслідок ворожої агресії.
– Саме Нікопольський район щоденно потерпає від обстрілів. Але попри війну наші діти повинні вчитися. Зважаючи на безпекову ситуацію, школярі Нікопольщини змушені здобувати знання онлайн. Влада ж, у свою чергу, дбає про їхню безпеку та розвиток. Ось чому ноутбуки, надані в рамках гуманітарної допомоги від Фундації першої леді Олени Зеленської, стануть у нагоді дітям під час дистанційного навчання, – зазначив Сергій Петрович.
Як додав посадовець, наша область протягом минулого року отримала понад 14 тисяч корисних девайсів. Цю допомогу надали міжнародні партнери.

 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11