Між Україною та Варшавою курсуватиме новий міжнародний поїзд

     З 15-го жовтня Укрзалізниця запускає залізничне сполучення між Львовом та Варшавою. Маршрут працюватиме у пересадковому форматі на станції Рава-Руська. Проєкт реалізований у співпраці з польським залізничним перевізником SKPL. Про це повідомляють на сайті компанії.

     Як зазначають в Укрзалізниці, вперше за 18 років між визначеними містами почнуть курсувати поїзди.

      – Ми постійно працюємо над розширенням міжнародних залізничних пасажирських маршрутів, щоб українці могли легко виїжджати за кордон та повертатися додому. Нам знадобилося понад 6 місяців на реалізацію цього проєкту, зокрема на узгодження всіх деталей з польською стороною та відкриття пункту пропуску. Відтепер ще 10 населених пунктів України отримають залізничне сполучення з Варшавою та Любліном, – зазначив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Лященко.

     Розклад руху поїздів розроблений таким чином, щоб без зайвих пересадок охопити залізничним сполученням з Варшавою та Любліном не лише Львів, а й Івано-Франківськ, Стрий, Коломию, Калуш, Моршин, Брюховичі та Жовкву. Пасажири з інших міст України зможуть скористатися пересадкою у Львові.

     Дізнатися розклад руху та придбати квитки можна у мобільному застосунку Укрзалізниці.

     Квитки доступні у чат-ботах та на сайті Укрзалізниці, а також у міжнародних касах вокзалів.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11