2-го жовтня в Україні відзначають День працівників професійно-технічної освіти. В нашому місті цей надважливий напрямок представляє дружня команда професіоналів Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів на чолі з директором Наталією Дяченко. Цей прекрасний заклад – багаторічний партнер нашого підприємства. Педагогічний колектив щороку готує для комбінату молодих спеціалістів, які мають можливість проходити практику в наших виробничих підрозділах. За її результатами кадровий потенціал підприємства оновлюється, а випускники Центру отримують перше робоче місце.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/14-4-1024x683.jpg)
Напередодні професійного свята колектив профтехосвіти Покрова, від імені Голови правління Сергія Шуваєва та всіх працівників комбінату, привітав директор із загальних питань Сергій Поровай.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/8-6-1024x683.jpg)
Сергій Вікторович вручив педагогічному складу Центру подарунки і Подяку за те, що успішно примножують кращі традиції професійно-технічної освіти нашого міста:
- Важко переоцінити Ваш внесок у зміцнення та розбудову України. Адже саме Ви забезпечуєте суспільне виробництво, в тому числі і наш комбінат, кваліфікованими кадрами, сприяєте зростанню конкурентоспроможності на ринку праці, підвищенню рівня добробуту в нашому місті. Дякуємо Вам за відданість обраній справі, невтомний творчий пошук, добро і щедрість душі.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/11-7-1024x683.jpg)
Керівниця Центру Наталія Дяченко відзначила, що міцні партнерські стосунки з містоутворюючим підприємством допомагають учням закладу розкривати свій потенціал і рухатись вперед професійною стежиною. А відкривати можливості для учнів — це якраз і є надважливою місією для педагогів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/5-8-1024x683.jpg)
Викладацький колектив Центру ніколи не стоїть на місці. Всі його представники – активні, креативні і завжди відкриті для спілкування. Цьогоріч, попри складну ситуацію в країні, вони ініціювали участь у традиційній Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», де заслужено взяли золоту медаль.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/12-5-1024x683.jpg)
А безцінний майже 40-річний внесок Наталії Василівни у розвиток профтехосвіти країни відзначили найвищою освітянською нагородою – нагрудним знаком «Відмінник освіти». Його вручали на урочистому заході за участю начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/111-768x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2..2-683x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-49-1024x683.jpg)
І це тільки частка того, що можна розказати про цей прекрасний колектив, його талановитих викладачів та учнів. Нам випала гарна нагода поспілкуватись з ними особисто. Слідкуйте за нашими подальшими публікаціями, і ви теж зможете дізнатись багато цікавого про Центр.
Щиро вітаємо колектив Покровського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів. Бажаємо ніколи не зупинятись у своїх прагненнях і в подальшому підтримувати статус одного з кращих закладів профтехосвіти регіону.