Щоденно і повсякчас маємо шанувати людей старшого покоління, які зробили вагомий внесок у розбудову та розвиток нашого підприємства і всієї незалежної України. Вони – наші мудрі наставники, які пронесли крізь все життя найкращі духовні якості, виховали гідне покоління українців, навчили ніколи не здаватися, вірити у власні сили та впевнено йти до своєї мети. Саме такими мудрими і незламними є ветерани Покровського гірничо-збагачувального комбінату. До Дня людей «золотого» віку, який відзначається 1-го жовтня, за вже усталеною традицією, підприємство для них підготувало подарунки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/6-4-1024x1000.jpg)
Зараз через війну життя стало складним у всіх відношеннях. Щоб підтримати у цей скрутний час своїх непрацюючих пенсіонерів, адміністрація та профспілковий комітет комбінату ініціювали для них видачу продуктових наборів. Всього зібрали 140 пакунків на загальну суму у майже 40 тисяч гривень. У набір поклали найнеобхідніші продукти харчування: борошно, соняшникову олію, цукор, макаронні вироби, рис, гречку, рибну консерву, консервований горошок (або кукурудзу). Така допомога на часі для літніх людей, яким сьогодні доводиться економити кожну копійку.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-48-1024x683.jpg)
Але попри всі життєві перипетії, наші шановні ветерани не втрачають оптимізму, молодості душі та почуття гумору. У цьому ми пересвідчились, завітавши до Комітету непрацюючих пенсіонерів, де як раз видавали пакунки. Своїх колег з радістю зустрічали Зоя Вікторівна Чупій, Тетяна Адольфівна Михайленко та Катерина Григорівна Логінова. Окрім продуктів, що знадобляться для приготування смачних страв, давні колеги отримали в подарунок приємні моменти спілкування у дружньому колі, сповнені теплими спогадами.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/7-8-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/4-17-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-28-1024x683.jpg)
Наше завдання й обовʼязок – дбати про людей поважного віку, огортати їх своєю увагою та турботою, не забувати про їх величезний внесок у розвиток нашого підприємства, розквіт рідного міста. Дякуємо за це вам, шановні ветерани праці! Бажаємо сталевого здоров’я, бадьорості, довгих років життя, мирного неба над головою та завжди переможного настрою!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-35-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/10-5-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/12-4-1024x683.jpg)