Про це у своєму ранковому зведенні розповів очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак:
– Агресор обстрілював районний центр, Червоногригорівську, Мирівську та Марганецьку громади. Пошкоджені 5 приватних будинків, 2 авто і лінії електропередач. Наслідки атак уточнюються. За попередньою інформацією, люди неушкоджені.
Посадовець акцентував на тому, що маємо й добрі новини від наших оборонців неба з ПвК «Схід», силами котрих над регіоном були збиті 2 БПЛА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-32-1024x787.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-21-640x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-20.jpg)
Під ворожий удар потрапили 2 райони. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора окупанти атакували регіон з безпілотників. Попри це, злагоджено спрацювали бійці ПвК «Схід», «відмінусувавши» один з ворожих БПЛА.
Другим безпілотником агресор вдарив по Нікополю, а також здійснив обстріл міста з артилерії.
Неспокійно було й у Синельниківському районі, де пролунав вибух. Наслідки уточнюються. На щастя, обійшлося без жертв та постраждалих.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/у2-1.jpeg)
Місто допомагає мешканцям та наближає Перемогу. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів, що оперативна обстановка залишається під контролем ЗСУ:
– За повідомленням Сил оборони таврійського напрямку, наші війська продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку. Знищено 47 одиниць військової техніки противника та 4 склади боєприпасів.
Щодо загальної ситуації по місту, то у Кривому Розі вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи працюють стабільно.
За словами посадовця, триває надання допомоги постраждалим після ракетної атаки 8-го вересня. Люди отримують грошову компенсацію від міста, а також будматеріали та допомогу у ремонті дахів.
– Шановні земляки, на жаль, загроза ракетних та дронових ударів зберігається по всій території України. Тому дотримуйтесь правил повітряної тривоги. Бережіть себе та своїх близьких, – закликав Олександр Вілкул.
Дослухаємося до цих правильних порад. Віримо тільки у краще, допомагаємо нашим ЗСУ, тримаємо кожен свій фронт та разом день за днем наближаємо найзаповітнішу мрію мільйонів українців!