З ночі до ранку ворог тероризував Нікополь, Мирівську та Марганецьку громади. Гатив з важкої артилерії. Про це повідомив очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак:
– Цієї ночі та вранці агресор знову цілив по Нікопольщині. Люди не постраждали. Але є руйнування – пошкоджені 4 приватні будинки, господарська споруда, газогони. У решті районів минулося без обстрілів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/378275726_258684127140958_8957050313283845959_n.jpg)
Вдень Нікопольщина потерпала від російських атак, а надвечір окупанти ударили по Синельниківському району. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора загарбники тричі обстріляли Нікопольський район. Били по районному центру та Марганецькій громаді з артилерії.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/378350244_6929460577084755_2831722275155801345_n.jpg)
– У місті внаслідок обстрілів пошкоджені 6 приватних будинків, 4 господарських споруди, авто та 4 лінії електропередачі.
Також, за словами посадовця, надвечір ворог вдарив по Покровській громаді Синельниківського району. На щастя, минулося без жертв та поранених.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/378569538_6929460480418098_3560520689735433094_n.jpg)
Наші Захисники тримають ситуацію на фронті під своїм контролем. Про це доповів Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул:
– Щодо ситуації на нашому напрямку фронту, то вона залишається під контролем ЗСУ. За повідомленням Сил оборони таврійського напрямку, наші війська продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку. Мали успіх в районах південніше та південно-східніше Роботиного, закріплюються на досягнутих рубежах. За добу втрати ворога вбитими склали 55 окупантів, пораненими – 200. Знищено 11 одиниць військової техніки противника, а також 2 склади боєприпасів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-16-1024x576.jpg)
Щодо самого Кривого Рогу, за словами посадовця, у місті стабільно працює вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи.
Підтримуємо наших мужніх Захисників. Тільки їм під силу зупинити російський терор та повернути мир в Україну. Разом наближаємо нашу спільну Перемогу!