Кирило Буданов: «Український контрнаступ продовжуватиметься, незважаючи на погодні умови»

На просування українських військових матимуть вплив погодні умови, але вони не зупинять ЗСУ. Про це заявив генерал-лейтенант, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов.
За словами головного розвідника, на контрнаступ однозначно впливають погодні умови, оскільки «у холоді та бруді воювати завжди складніше». Та попри це, контрнаступ буде тривати.
Давайте подивимося на осінь минулого року, тоді бойові дії ніхто не зупинив. Цього року буде точно так само. Бойові дії та наступ на всіх напрямках триватимуть. Проблеми з колісною технікою є і влітку, а гусенична пристосована, – зазначив Буданов.
Головний розвідник додав, що основною складністю, яка заважатиме активнішому звільненню тимчасово окупованих територій, зокрема на півдні, є «суцільне мінування територій та величезна кількість малих дронів-камікадзе у ворога».
Водночас, як підкреслив голова ГУР, росіяни втратили військову міць за час здійснення агресії проти України.
Професійна армія у загальному розумінні закінчилася ще минулої осені, вони воюють мобілізованими. Це також цілком очевидний факт. Виробництво нових типів озброєння та техніки – на недостатньому рівні. Те, що вони декларують та намагаються показати – не відповідає дійсності, сказав начальник військової розвідки.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11