Уряд назвав найзатребуваніші професії на найближчі роки

У 2023 році Кабінет Міністрів своїм рішенням збільшив держзамовлення на підготовку низки фахівців у навчальних закладах одразу на 3,5 тис. місць. Разом з тим, документом визначено «пріоритетні галузі підготовки фахівців найпотрібніших спеціальностей». Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки (МОН).
Держзамовленням на підготовку фахівців ми не лише реагуємо на нинішні потреби країни – ми враховуємо і наші потреби на майбутнє: масштабне відновлення та модернізація вимагатиме залучення великої кількості працівників робочих спеціальностей, інженерно-технічних фахівців, IT-фахівців, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, у 2023 році Уряд збільшив державне замовлення на підготовку робітничих кадрів – на 1 821 особу, соціальних працівників – на 200 осіб, психологів та медичних психологів – на 140 осіб, фахівців за спеціальністю «Терапія та реабілітація» – на 1 тис 305 осіб.
Крім того, у відомстві оприлюднили «пріоритетні галузі підготовки фахівців найзатребуваніших спеціальностей». До їх числа ввійли: технічні, педагогічні та природничі. Зокрема, збільшено обсяги державного замовлення за спеціальностями: автоматизація, комп᾽ютерно-інтегровані технології та робототехніка; інформаційно-вимірювальні технології; соціальна робота; озброєння та військова техніка; міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії; психологія; безпека державного кордону.

 

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11