Гороскоп на 4-10 вересня 2023 року

ОВЕН. Для досягнення успіху необхідні ретельно продумані кроки та мудрі рішення. Обставини тижня закликають до практичності навіть тих, хто звик «смітити» грошима. Ви можете виявити, що для вас найбільш значущі взаємодії з іншими людьми, які підтримують ваші цінності і допомагають нам зростати. Жага знайти нові знання і навички долатиме і підштовхуватиме до педантичного вивчення питань, що цікавлять.

ТЕЛЕЦЬ. Ви сповнені енергії та готові рішуче діяти. На вас чекає багато сюрпризів, які вплинуть на ваші емоції, стосунки та особистий розвиток. Будь-які фінансові операції будуть проходити без зволікань. У бізнесі зараз найкращий час розширюватися, шукати серйозних інвесторів для нових проєктів. Ваші починання підтримають впливові знайомі, які допоможуть вирішити всі проблеми з юридичними документами.

БЛИЗНЮКИ. Активним представникам цього знаку складно прийняти затримки у реалізації власних задумів. Зараз найкращий час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності та піднятись кар’єрними сходами. Заплановані проєкти розвиваються дуже повільно, доводиться постійно повертатися до тих самих питань, вносити корективи у свої плани. Особливо це буде помітно у першій половині місяця, коли Меркурій ще рухається ретроградно.

РАК. Раки завзято прагнуть до задуманої мети, але не все йде так, як передбачалося спочатку. Начальникам рекомендується ретельніше контролювати підлеглих, особливо у фінансових питаннях. Службовці зіткнуться з плітками та інтригами. Рівень доходів зараз буде залежати від вашої розсудливості. Основні витрати торкнуться потреб сім’ї, когось із подружжя, дітей. Період непростий як для закоханих, так і для подружжя, яке давно перебуває шлюбі.

ЛЕВ. У перший тиждень осені очікуються покращення. І ця приємна новина стосується практично всіх сфер життя – від соціального до особистого. Позитивний настрій чудово позначиться і на любовному фронті. Заплановані поїздки пройдуть вдало. Можливо, ваші успіхи попереднього місяця викликали хвилю роздратування у колег. Головне – ви рухаєтеся у правильному напрямку – і в результаті все вам вдасться!

ДІВА. Щоб добре заробити, не сидіть на місці. Ви маєте великий потенціал, тому задіюйте всі ресурси для збільшення доходів. Підприємці та начальники можуть у черговий раз зіткнутися з протидією конкурентів. Однак ви – міцний горішок і голими руками вас не візьмеш. Комусь у скрутний момент допоможуть юристи, а хтось розраховує на підтримку колег з інших країн. У будь-якому разі рішення буде знайдено в короткий термін.

 

ТЕРЕЗИ. Ви зіткнетеся з жорсткою конкуренцією, але ваші позиції досить сильні, і нічого, крім великої нервової напруженості, вам не загрожує. Найважливіші справи залиште на другу половину тижня, коли становище планет буде сприятливішим. Ви можете розраховувати на покращення у фінансовій сфері, але, якщо щось не виходить швидко, не переймайтеся – все завершиться якнайкраще ближче до вихідних.

СКОРПІОН. Неприємності на роботі можуть нашкодити і навіть зруйнувати наявні взаємини, якщо переносити їх в особисте життя. Особливо це стосується тих, хто давно пустив усе на самоплив. Освіжити кохання з партнером допоможуть спільні прогулянки на природі, цікаві подорожі. Самотнім представникам знаку зірки обіцяють бентежливе знайомство з унікальною людиною, яка не стане постійним супутником, але надихне на нові звершення.

СТРІЛЕЦЬ. Невідомо звідки раптом може виникнути дратівливість, претензії одне до одного, моральна втома, фінансові непорозуміння. Можливо, такий непростий психологічний стан пов’язаний з втомою та побутовими проблемами. Не зайвим буде влаштувати собі додаткові вихідні та вирушити до спа-салону або заміського кемпінгу, щоб розвантажити нервову систему. А так, загалом, ваш організм зараз досить міцний.

КОЗОРІГ. Зараз настає час узагальнення, оцінки результатів та завершення поточних робочих проєктів. Розкриваються можливості для подолання труднощів та здатності вирішувати складні ситуації, розібравшись з коренем проблеми. Цікавий період для любовних взаємин. Активні, але поки що самотні Козороги зможуть вирішити свої суто особисті питання, зустріти ідеального партнера.

ВОДОЛІЙ. Прагнення покращити свій добробут є головною темою цього тижня. Зірки застерігають вас від створення ілюзорних очікувань і натомість нагадують, що справжні результати приходять через працю і конкретні дії. Ви можете мріяти про «прекрасне далеке», але важливо не втратити контакт з реальністю. Зверніть увагу на колишні непорозуміння та невирішені питання у партнерствах, як особистих, так і ділових.

РИБИ. Зверніть увагу на земні, раціональні аспекти життя, але й не забувайте підключати творчість, духовність, емоції та інтуїцію до свого повсякденного досвіду. Будьте обережні у любовній сфері, уникайте службових романів. Нові романтичні взаємини, що почалися протягом тижня, швидше за все, не отримають продовження. Це час для глибшого розуміння подій, що відбуваються в країні і в світі, для того, щоб підготувати фундамент для майбутніх починань.

Бажаємо вам тихого та продуктивного тижня!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11