Вступну кампанію до профтехів продовжено до 1 жовтня

В Україні продовжили вступну кампанію до закладів професійно-технічної освіти у 2023 році. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України (МОН).

Як зазначила очільниця директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік, перш за все важливо створити комфортні та безперешкодні умови для вступу всіх охочих до профтехів.
– Продовження термінів вступу – це виграшний час, насамперед для вступників, які проживають на територіях проведення воєнних дій або тих, які перебувають в тимчасовій окупації. Ну і, звісно, для тих, хто хотів здобути професійну освіту, але досі не наважувався, – пояснила посадовиця.
У МОН додали, що рішення про продовження вступної кампанії ще на місяць було прийнято відомством для того, щоб усі абітурієнти мали достатньо часу, щоб зібрати необхідні документи та остаточно визначитись із вибором професії і навчального закладу.
Нагадаємо, що вступна кампанія до українських закладів профтехосвіти розпочалася 1 липня. Для вступу абітурієнтам не потрібно складати НМТ чи ЗНО. Важливо й те, що навіть якщо людина вже одного разу здобула робітничу професію безкоштовно, то вона має повне право вивчитися повторно також за рахунок бюджетних коштів.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11