Заклади професійної освіти області отримали 33 генератори від міжнародних партнерів. Це в доповнення до 17 одиниць, які надійшли раніше. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/373070852_250106321332072_670504678464221718_n-1024x850.jpg)
За словами керівника ОВА, в області 6 профтехів працюватимуть очно, а 33 заклади – за змішаною формою. Альтернативні джерела живлення допоможуть забезпечити безперервність освітнього процесу.
Посадовець подякував благодійникам та зазначив, що генератори стануть в нагоді.
– Попереду зима. Пам’ятаємо, як підло ворог минулоріч руйнував українські енергетичні об’єкти. Хотів знеструмити наші міста. Маємо бути готовими. Вдячний колективам навчальних закладів за роботу у такий нелегкий час! – наголосив Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/373306229_250106354665402_30030544417431211_n-1024x682.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/373544041_250106347998736_7887770171422191203_n-1024x682.jpg)