Що зірки нам пророкують: гороскоп на тиждень з 21 по 27 серпня 2023 року

      Для того, щоб виробити успішнішу стратегію для подальших дій протягом тижня, доведеться проаналізувати свої вчинки у минулому.

     Розташування планет у цей період, тією чи іншою мірою, відчуває кожна людина, уповільнюються робочі процеси, а рівень сприйняття та розуміння одне одного суттєво знижується. Можливі всілякі перешкоди, дивні ситуації, які не мали статися за всіма законами логіки.

      Важчим стає психологічний клімат. Проблеми чатують на стосунки з колегами та партнерами, оскільки далеко не всі з них горять бажанням займатися справами, виконувати поставлені завдання. Великий ризик повернути, як то кажуть, не туди.

ОВЕН. Нестабільними будуть надходження матеріальних благ. В плані здоровʼя вразливими є шлунок, кишківник та печінка, тому дотримуйтесь корисного харчування, уникайте вживання спиртного. В іншому все складається добре. Особисте життя розвивається позитивно. Закоханим варто вирушити у спільну поїздку. Дехто відновить старі зв’язки з минулого. Усі конфлікти зникнуть, а гострі кути згладяться.

ТЕЛЕЦЬ. Істотні зміни чекають на тих, хто зайнятий в інформаційній сфері, торгівлі, логістиці. Вдалими будуть угоди із давніми партнерами. Деякі представники знаку зможуть змінити роботу на місце з найкращими умовами праці. В особистій сфері пануватиме плутанина, а все через численні пропозиції та нових претендентів. Може згадатися колишнє кохання, людей, яких ви не бачили довгий час, когось із старих друзів.

БЛИЗНЮКИ. Є шанс покращити стосунки з родичами, можливі зустрічі з ріднею, яка мешкає в іншому місті чи країні. Але для вирішення справді складних питань тиждень не підходить. Осмислити раціонально та логічно те, що відбувається, зараз практично неможливо. Найкраще зайняти споглядальну та вичікувальну позицію, присвятити час домашнім справам, побутовим питанням.

РАК. Зараз вам хочеться більше часу проводити із сім’єю або займатись хобі, тому робота може стати тягарем. Підприємці зіткнуться з невеликим застоєм у справах, а службовці – з новими викликами на роботі. Молоді фахівці вирушать на навчання, а творчі особистості знайдуть реалізацію у фрілансі. Щоправда, для цього вам доведеться чимало попрацювати. Гарний час для поїздок до тих місць, де вже були.

ЛЕВ. Всесвіт хоче переконатися, що ви засвоїли уроки минулих тижнів, тобто навчилися підтримувати внутрішній баланс. Не біжіть вирішувати одразу всі проблеми, для цього буде достатньо часу. Сприятливо повернутися до тих справ чи навчання, які були розпочаті, але так і не доведені до завершення. Гарний час для того, щоб подбати про своє тіло, фізичне та психічне здоров’я.

ДІВА. Пам’ятайте, що розвиток приходить до тих, хто не забуває вкладати в себе! Протягом тижня цінно зробити знаковий закуп або взятися за створення того, чим хотіли давно зайнятися, але не наважувалися. Не припиняйте робити те, що може дати довгостроковий результат. Всесвіт підтримає, якщо ви візьметесь за саморозвиток, питання здоров’я або навіть вирішите змінити імідж. З особливою уважністю поставтеся до своїх почуттів та намагайтеся почути себе.

ТЕРЕЗИ. Намагайтеся запланувати тиждень так, щоб встигнути прослухати корисний курс лекцій, і продуктивно попрацювати, і собою зайнятися, і з близькими поспілкуватися. Період творчого та спонтанного мислення, дивного збігу обставин, але у результаті все вирішиться без негативних наслідків. Є відчуття, ніби потрібно обирати, кардинально щось змінювати. Але поки не робіть різких рухів, зачекайте до 4 вересня.

СКОРПІОН. Вплив ретроградних планет на вас протягом усього тижня дещо суперечливий. До позитивних можна занести прагнення самоконтролю, терпіння, обережність, бажання зробити корисне близьким людям, організованість, честолюбство. До негативних – меланхолію, пригнічений стан, почуття самотності, відчуття скутості у діях та ухвалення рішень. У неділю можуть статися кардинальні життєві зміни.

СТРІЛЕЦЬ. Планетарні енергії, впливаючи на вас, стимулюють амбітність, потяг до здійснення добрих вчинків щодо рідних та близьких. Зараз від вас потрібні завзятість та доведення до максимального результату всіх поставлених завдань. Настав час переглянути безліч планів, навести лад у домі та у взаєминах, але для цього необхідний простір у думках та діях. Не варто ухвалювати швидкі рішення, дійте повільно, але впевнено.

КОЗОРІГ. Намагайтеся виділитися на тлі інших людей і показати себе з кращого боку. Не ведіться на гарну обгортку! Перевіряйте, що всередині. Це стосується товарів, послуг та самих людей. Ви будете сповнені надій, а ось зробити чи змінити щось буде досить тяжко. Гальмування у справах зараз у всіх, тому не засмучуйтесь, якщо з першого разу не вдалося. Можна рекламувати себе, свій бренд, послуги та товари. Розміщуйте оголошення, виходьте з ідеями та пропозиціями.

ВОДОЛІЙ. Дадуть про себе знати люди з минулого, випливуть ситуації, що стосуються фінансів чи стосунків. Якщо вам не повертають борг, протягом тижня можна нагадати про це. Період підходить для розслідувань, аналітичної діяльності, досліджень та пошуку інформації. Гарний час для звернення за підказками до астрології, психології, духовних практик. Не тримайте у собі негатив – вимовляйтеся чи виплесніть претензії до миру на папері.

РИБИ. Захочеться діяти, але перешкоди у роботі не дадуть далеко просунутися. Остерігайтеся імпульсивних вчинків та причіпок. Травми та сварки можуть стати наслідками вашої дратівливості і поспішності. Настав час зайнятися наведенням ладу і розкласти все по поличках. Час позбутися непотрібних речей, викинути мотлох із дому, відмовитися від шкідливих звичок. Вам надається можливість переглянути своє життя, покращити особисті стосунки.

Всім вдалого та мирного робочого тижня!

Нехай зірки сприяють нам у наближенні ПЕРЕМОГИ!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11