Що зірки нам пророкують: гороскоп на тиждень з 14 по 20 серпня 2023 року

     Цей тиждень принесе масу сюрпризів різного характеру – від гучних репутаційних скандалів до повернення у ваш простір колишніх чоловіка чи дружини, романтичних чи ділових партнерів. У розподілі фінансових коштів варто покладатися на холодний розрахунок. Багато людей у цей період перебувають у стані емоційної напруженості, складно зрозуміти свої почуття та потреби. Ймовірно виникатиме спокуса до необдуманих витрат. Будьте обережні, бо вона може призвести до втрат майна чи грошей. Такі ризики досить високі протягом тижня, тому необхідно докласти максимум зусиль, щоб контролювати себе з погляду панування над власними бажаннями та апетитами. Краще не ухвалювати відповідальних рішень, виключити імпульсні дії. Час розчарувань, занепокоєння, безпричинної тривоги, але й несподівані, приємні ситуації, також можливі. Однак, в основному це спокуси, які згодом обернуться неприємностями.

Овен. Для вас тиждень може стати цілком гармонійним. Енергії достатньо для того, щоб у цей період виконати план кількох місяців. Вам може захотітися раптово змінити місце роботи або рід діяльності. Але зараз не час для змін у професійному житті. У підприємців намічається купа проблем, але їх можна буде вирішити. Можливо, доведеться займатися поточною організаційною роботою, а також різноманітними заходами, пов’язаними з нерухомістю.

Телець. Стримуйте себе у висловлюваннях, особливо в роботі й у взаєминах із діловими партнерами. Є великий ризик втратити джерело прибутку. Вас також можуть засмутити майнові суперечки з родичами. Якщо вдасться взяти себе в руки, зʼявиться шанс влаштувати своє життя інакше – набагато краще, ніж зараз. Це може бути переїзд, ремонт, приємне знайомство, нові романтичні стосунки або народження дитини.

Близнюки. Тиждень динамічний і водночас суперечливий. Це досить напружений час, коли вам потрібні дисципліна, терпіння і відповідальність. Не бійтеся шукати підтримки у друзів, вони допоможуть вирішити юридичні проблеми, яких буде чимало в цей період. Сконцентруйтеся на творчих заняттях разом із дітьми – це допоможе відволіктися від проблем. Закохані можуть зважитися на спільне проживання, а в недалекому майбутньому воно стане першим кроком до щасливого шлюбного союзу.

Рак. Від вашої доброзичливої поведінки залежатиме не лише карʼєра, а й фінансове становище. Бізнесменам варто тримати свої ідеї у секреті, тому що не всі з оточення бажають вам успіху і можуть вкрасти їх поцупити. Звертайте увагу на нову інформацію, вона принесе користь у робочій сфері. Підвищуйте свою кваліфікацію, читаючи спеціальну літературу чи пройшовши спеціальні курси. Будь-яке починання, закладене цього місяця, вже наступного року принесе вам дохід.

Лев. Не виключено, що біганина інстанціями і конторами виснажить морально, але наприкінці місяця ви зможете відпочити від проблем і насолодитеся своїми успіхами. Водночас можуть нагадати про себе хронічні недуги. Покращити самопочуття допоможуть виїзд на дачу, прогулянки природою, поїздки на відпочинок, релаксуючий масаж. Можливо, саме цього місяця ви зможете знайти здоровий баланс між роботою та сімʼєю. Зірки радять гармонію у парі закріпити спільною поїздкою.

Діва. Загалом сприятливий період щодо фінансів. Найкращим рішенням буде вкладення в нерухомість. Самотнім людям бажано спробувати вийти із зони свого комфорту. Незабаром коло знайомих значно розшириться, і серед них можна буде знайти того, хто стане справжньою опорою та підтримкою на довгі роки. А ось із колишніми партнерами краще не звʼязуйтесь – розчарування буде ще боліснішим. Зірки рекомендують усіляко зміцнювати стосунки з рідними.

Терези. Власникам бізнесу варто підготуватися до перевірок, а також активізації давніх юридичних проблем. Цей період не підходить для початку нових романтичних взаємин, а тим більше для укладання шлюбу, тому парам варто зачекати з весіллям. Особливу увагу приділіть дітям, намагайтеся частіше щиро говорити з ними. Можливі проблеми із ближнім оточенням. Наберіться терпіння, щоб не провокувати конфлікт з родичами.

Скорпіон. Цього тижня ваш шлях буде схожий на лабіринт, проте знайти вихід із нього неодмінно вдасться. Складіть чіткий план дій, дотримуйтесь і оминайте гострі кути у всіх сферах свого життя. Ви звикли працювати наодинці і вирішувати всі проблеми самостійно, проте зараз час поєднуватися з іншими людьми і стати командним гравцем. Попросіть поради у старших, допомога друзів стане гарною підмогою у бізнесі. На роботі буде справжній завал справ, вас, як то кажуть, «розриватимуть на частини».

Стрілець. Багато хто отримає шанс вирватися з колії робочих буднів і вирушить у захоплююче відрядження. На вас чекає довгоочікувана нагорода за минулі заслуги та створення міцної бази для майбутніх успіхів. Активне спілкування у тій сфері, в якій ви зайняті, допоможе знайти надійних партнерів, закласти міцний фундамент на майбутнє. Починання підприємців отримають протекцію від впливових осіб. У спілкуванні з новими партнерами чи колегами поводьтеся тактовніше.

Козоріг. Це непростий період, що вимагає максимальної концентрації уваги та сил. Обговорюючи умови співробітництва, чітко окреслюйте зобовʼязання, підписуйте договір. Безробітні представники знаку зможуть знайти комфортне робоче місце, на якому зарекомендують себе найкращим чином. Бізнесмени отримають вигідну пропозицію щодо відкриття нового перспективного проєкту. Обов’язково перевіряйте інформацію, яка надходить від ділових партнерів, інакше ризикуєте втратити те, що будували роками.

Водолій. Кошти будуть надходити стабільно. Зірки рекомендують побалувати себе бажаною покупкою, здійснити давню мрію чи витратити гроші на відпочинок. Новий яскравіший період починається в самотніх людей, але часом з відтінком драми. Попереду яскраві емоції. Вам цей період принесе романтичне захоплення або запаморочливий роман. Однак доведеться подолати безліч перешкод. Намагайтеся більше часу проводити з сімʼєю.

Риби. Приділіть увагу дітям – і ваші зусилля принесуть чудові результати. Жінки, які планують вагітність, можуть розраховувати на допомогу зірок у цьому питанні. Зміцнити любовні стосунки допоможе невелика подорож. Сімейні представники знаку насолоджуватимуться ідилією та спокоєм у колі рідних. У багатьох пар з’явиться можливість придбати нерухомість, зробити ремонт, переїхати до іншого житла. Частіше влаштовуйте сімейні вечори та романтичні вечері за свічками. Повертайтеся до хобі, яке ви закинули.

 Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Нехай зірки допомагають нам наближати ПЕРЕМОГУ!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11