Вчора, 9-го серпня, у Покрові на березі водойми співробітники ДСНС провели профілактичні заходи з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах. Кожному співрозмовнику вручили пам’ятки, які містять відповідні правила безпеки. Про це повідомили у Нікопольському районному управлінні Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/29a3f278-3c1b-45b4-bb6c-a5a7961c5d21.jpg-1024x683.webp)
За даними МВС України, у порівнянні з минулим роком кількість загиблих на воді в Україні зросла на 20%. З початку 2023 року ДСНС зафіксували 640 загиблих на водоймах, з них 60 – діти.
Як зазначають рятувальники, до трагедії, як правило, призводить необережність людей. Щоб цього уникнути фахівці нагадали відпочивальникам про правила безпечної поведінки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/043f6f36-07ff-461b-8433-19a76318b4ee.jpg-1024x683.webp)
Правила безпечного відпочинку біля води:
- заходити у воду в обладнаних для цього місцях,
- не купатися у нетверезому стані,
- не пірнати в незнайомих місцях,
- уникати переохолодження;
- не дозволяти дітям заходити у воду без нагляду дорослих та грати у небезпечні забави у воді.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/d98252ee-1efb-4a12-a0c9-c9b4cf589bfb.jpg-1024x683.webp)
Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації на водоймі, слід негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».