Гороскоп на тиждень з 31 липня по 6 серпня 2023 року

Овен. Тиждень спокою та розміреності, варто подумати над можливістю відвідувати спортзал, щоб регулярно заряджатися енергією. Гарний час для того, щоб розпочати навчання, сходити до салону краси або розібратися у своїх стосунках з іншою людиною. З легкістю ставте цього тижня завдання, повʼязані зі здоровʼям чи грошовими операціями. Розберіться з новими проєктами, закрийте важливі завдання. І обов’язково залиште у своєму розкладі час, який можна провести з близькими.

Телець. Напружений тиждень. Будьте уважні за кермом та як пішохід. Тримайте при собі свої плани та таємниці, щоб інші не скористалися ними з корисливою метою. І навіть якщо у вас щось вдало склалося і зʼявилися надії, не потрібно сурмити про це навселюд. Памʼятайте, що щастя любить тишу. Вас можуть намагатися залучити до неприємних ситуацій. Обов’язково загострюйте свою увагу на дрібницях та деталях. Не піддавайтесь на провокації! Запорука успіху – контроль своїх емоцій та висловлювань.

Близнюки. Все найважливіше, зокрема фінансові угоди та покупки, плануйте на понеділок та вівторок. Середина тижня може принести неприємні сюрпризи та новини, а також внести корективи до планів. Намагайтеся бути гнучкішими, дослухайтеся до того, що вам говорить оточення. Вихідними настане чудовий час для інтелектуальної діяльності та обміну інформацією. Можна провести онлайн-трансляцію, написати тексти для соціальних мереж або підготуватись до виступу на конференції.

Рак. Будьте відкриті новим знайомствам та готові змінити свої плани. Можливо випадкова, але цікава пропозиція чи непередбачувана подія – це шанс змінити життя на краще! Можна планувати нове навчання, зустрітися з друзями або вирушити у подорож. Ви обов’язково витягнете з цього щось дуже корисне для себе. Вихідні краще присвятити вирішенню сімейних та домашніх питань, спілкуванню з дітьми. Ваша сила впливу значно зростає цими днями.

Лев. Ті, хто у липні плідно попрацював, можуть отримати прибуток чи вигідну пропозицію. Водночас цього тижня ви схильні до перепадів настрою. Впоратися з емоціями допоможе робота. Плануйте трудомісткі взаємини. Можуть скластися ситуації, які необхідно вирішувати в авральному режимі. Виявляйте раціональність та логіку в різних ситуаціях! Покладайтеся на інтуїцію та вірте у свої сили, які дадуть бажаний результат!

Діва. Початок тижня приносить радість та задоволення від докладених зусиль. У понеділок та вівторок творча діяльність та будь-яка інтелектуальна робота сприяють карʼєрному просуванню. Але в середу зайва самовпевненість може зіграти злий жарт. Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, перевіряйте свої дії логікою. Можуть виникнути суперечності з людьми старшого віку чи начальством. Обговорення з керівництвом чи переконання у чомусь батьків краще відкласти.

Терези. Попри те, що новини та неприємності цього періоду можуть вибивати з колії, у вас є шанс все вирішити. Для цього виявляйте кмітливість і застосовуйте неординарний підхід у будь-яких ситуаціях. Протягом тижня можна відкрити для себе незвичайне цікаве хобі та в майбутньому на ньому заробляти. Звертайте увагу на ідеї, що приходять, і на те, що говорять колеги. Прекрасний час для інтелектуальної та творчої діяльності.

Скорпіон. Якщо раптом ви розійшлися у думках з дитиною чи з романтичним партнером, візьміть на озброєння сприятливий потенціал цього тижня. У цей період вам буде простіше порозумітися з близькими людьми і домовитися. Можна розслабитися чи вирушити на природу, влаштувати фотосесію чи зайнятися творчістю. Натхнення на висоті, навколишні прагнуть з вами спілкуватися і взаємодіяти. Застереження: можуть активізуватись шахраї – не довіряйте незнайомим людям.

Стрілець. Попри те, що сил і енергії достатньо, раціонально витрачайте свої сили. Присвятіть час своїм захопленням, коханій людині, дітям чи онукам. У цей період посилюються бажання та емоції, спрямовані на професійну сферу та поліпшення умов праці. Якщо протягом тижня ви отримуєте незвичайні пропозиції, пов’язані з нерухомістю, кар’єрою чи обʼєднанням людей, обовʼязково обміркуйте! Вони можуть бути вигідними, навіть якщо здадуться дивними.

Козоріг. Тиждень підходить для розвʼязання партнерських питань та світських заходів. Давно не були на виставці чи ресторані? Скористайтеся можливостями цього тижня та отримайте максимум задоволення! Добре планувати навчання, співбесіди, шукати інформацію. Можуть зʼявитися люди з минулого, зокрема колишні романтичні партнери. Середина тижня досить напружена, але це не зіпсує загалом сприятливий для вас період. Якщо вам потрібно щось або когось знайти, тиждень ідеально для цього підходить.

Водолій. Цього тижня зірки допоможуть вам позбавитися похмурих думок і пригніченого емоційного стану. Сконцентруйтеся на важливих моментах і пориньте в роботу «з головою», можна зробити давно заплановані покупки. Планетарні аспекти сприяють навчанню та структуруванню інформації, зверненню за консультаціями до різних фахівців або державних інстанцій. Для проведення часу в родинному колі, поїздки до батьків, ідеально підходять вихідні.

Риби. Якщо раптом захотілося щось змінити у стосунках, не поспішайте цього робити. Краще переставте меблі або сконцентруйтеся на вивченні чогось нового. Тиждень підходить для пошуку роботи чи роздумів на тему кардинальної зміни діяльності. Також у цей період добре згадати про старі речі, дати їм нове життя, зробити ревізію в гардеробі та косметиці. Або спробувати відновити давні взаємини. Головне, женіть геть переживання та занепокоєння.

                      Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

                                                      Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11