Вкотре страждає Нікопольщина. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак доповів, що ворог двічі за ніч обстріляв Мирівську громаду Нікопольського району. Випустив півдесятка снарядів з важкої артилерії.
Пошкоджені 2 приватні будинки і 3 господарські споруди. Побиті авто та лінія електропередач. На щастя, люди не постраждали.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/2-18-1010x1024.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/1-15-1024x825.jpg)
Синельниківський район здригався від вибухів. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора окупанти атакували Великомихайлівську громаду Синельниківського району з артилерії. Дякувати Богу, обійшлося без руйнувань, загиблих та поранених.
– Пам’ятайте – за кожен воєнний злочин, здійснений проти України, буде справедлива відплата, – впевнений Микола Васильович.
«Сталеве місто» наближає Перемогу. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під контролем ЗСУ:
– За інформацією Сил оборони таврійського напрямку, наші підрозділи ракетних військ та артилерії знищили 20 одиниць військової техніки окупантів та 3 склади боєприпасів.
Що стосується самого Кривого Рогу, то у місті, за словами Олександра Юрійовича, стабільно працює вся важлива інфраструктура, комунальний транспорт, соціальні та медичні установи.
Окрім того, Рада оборони міста продовжує системно допомагати військовим у матеріально-технічному забезпеченні. Днями було передано чергову партію найсучасніших БПЛА – 12 «Pegasus» та 1 комплекс «Лелека», а також 45 ноутбуків та планшетів, 15 зарядних станцій та інше обладнання.
– Як завжди зберігаємо спокій, витримку, економимо воду, віримо у наші Збройні Сили та нашу Перемогу! – закликав Олександр Вілкул.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/3-14-1024x576.jpg)
Віримо, що завдяки спільним зусиллям зможемо досягти найомріянішої мети та відновити мир на рідній землі! Не опускаємо руки та наполегливо прямуємо тільки до Перемоги!