Нікополь, Марганець та Мирівська територіальна громада опинились під ворожим вогнем цієї ночі та зранку. Маємо значні руйнування та пошкодження, жертв серед людей немає. Про це повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
– У Нікополі та Марганці пошкоджені дев’ятиповерхівка, приватне підприємство, автостоянка та машина. Вже на ранок агресор вгатив й по Мирівській громаді. Пошкоджена агрофірма, інфраструктурний об’єкт, 4 житлові будинки, – розповів про наслідки атаки російських військ на Нікопольщину очільник області.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/360097718_630615282505706_6217040943278656617_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/361889338_224427403899964_8638036141771280122_n-1024x678.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/361890797_630615299172371_4672453687123287944_n-768x1024.jpg)
За словами Сергія Лисака, рятувальники продовжують обстежувати територію та уточнювати наслідки атак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/361905603_630615019172399_3231338386304876823_n-1024x576.jpg)
Росія щодня наполегливо доводить, що вона – держава-терорист і не полишає намірів знищити якомога більше об’єктів на території України. Наш Нікопольський район вже майже рік відчуває на собі нещадну поведінку агресора. Але цим нас не зламати. Тримаємось разом і продовжуємо наближати нашу спільну Перемогу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/900-600.b37ace196de8b82afd57193764f89833-1.jpg)