![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0352-300x200.jpg)
Сергій Віннічук: «Найважливіше в роботі комплексу – це професіоналізм і згуртованість колективу»
Начальник верхнього роторного комплексу №6 Північного кар’єру Сергій Віннічук пишається тим, що очолює команду справжніх професіоналів своєї справи. Говорить про те, що майстерність ключових працівників
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/DSC_0386-300x200.jpg)
Команда нижнього горизонту Північного кар’єру упевнено долає випробування та рухається вперед
Напередодні Дня гірника та металурга ми завітали до винуватців свята – колективу Північного кар’єру. Намагались поспілкуватись з представниками всіх дільниць, тому володіємо повною картиною стану
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/FcSp9nVXwAIhKw-.jpg-large-300x169.jpeg)
Ділитись кровʼю з пораненими Захисниками – почесна місія кожного з нас. 18-го липня запрошуємо всіх бажаючих на донацію
Колектив комбінату не припиняє підтримувати українських Захисників та ділитися з ними своєю кровʼю. З початку повномасштабної війни до банку крові надійшло 448 доз від
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/16..1-300x191.jpg)
Сергій Орліченко: «Дякую нашій єдиній команді гірників за сумлінну роботу на результат»
Напередодні Дня гірника і металурга, який ми цьогоріч святкуємо 16 липня, починаємо цикл публікацій до спільного професійного свята всього трудового колективу Покровського гірничо-збагачувального комбінату. Через
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358581381_621788866800862_5504903965119157702_n-300x200.jpg)
У повітрі і на землі наші воїни боронять Україну
Російські окупанти, ігноруючи закони та звичаї війни, продовжують використовувати тактику терору та вбивати мирне населення України. У ніч на 13 липня ворог атакував нашу
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/360140534_6720060474691434_3105223009803680411_n-300x200.jpg)
7 липня, Дніпропетровщина: вартові неба збили над областю ворожий дрон, а від артилерійських обстрілів знову потерпала Марганецька громада
На Дніпропетровщині збили ворожий дрон. За інформацією голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, пізно ввечері над областю наші Захисники збили безпілотник агресора. – Захисники,