Керівник ОВА Сергій Лисак зустрівся з підрозділами Сил оборони та волонтерами, які усіляко підтримують воїнів. Він передав бригадам і батальйонам 40 дронів. Кожному дісталася саме та техніка, на яку надсилали запит. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358075474_214764581532913_6575228794531990842_n-1024x682.jpg)
– 40 бойових «пташок» передали підрозділам Сил оборони. Кожен отримав те, що замовляв. Це важливо, бо на «нулі» без дронів – нікуди. Вони – «очі» оборонців. Допомагають розвідувати та відстежувати. А головне – бити по ворогу влучно, – зазначив Сергій Лисак. – Підсилюємо наших воїнів завдяки друзям. Сміливо можу назвати цих благодійників саме так.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357451146_214764674866237_4020329521450702114_n-1024x682.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358074599_214764528199585_1752000613652956345_n-1024x682.jpg)
За словами очільника ОВА, раніше саме цей фонд придбав для українських Захисників потужні автівки. Тоді ж провели аукціон, а зібрані на ньому кошти інвестували в обороноздатність нашого війська.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357442330_214764628199575_6066028991756859677_n-1024x682.jpg)
– Ми організовували благодійний вечір. На ньому розіграли лоти. Це була різна військова амуніція, тубуси. Зібрати вдалося понад 1,5 млн грн. Додали ще коштів і придбали необхідні нашим бійцям коптери, – поділився керівник Благодійного фонду Василь.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358077807_214764704866234_7193481089130225201_n-1024x683.jpg)
Окрім цінної техніки оборонці повезли на передову і провізію – майже 700 сухпайків із добовим раціоном.
– Працюємо далі. Озброюємо та підтримуємо Героїв. Така задача Головнокомандувача. Неможливою без цього була б й наша Перемога, – наголосив Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357452752_214764648199573_3608499102847238209_n-1024x682.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358066157_214764544866250_7949683630734821364_n-1024x682.jpg)