Відсьогодні у Покрові розпочинає роботу міжнародна організація Water Mission. У партнерстві з Міжнародною організацією з міграції ООН (МОМ), вона забезпечує населення водою у рамках своєї програми «Безпечна вода в Україні». Про це повідомив очільник міста Олександр Шаповал.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357726675_1357101001540358_3899972472311258260_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357380675_1357101034873688_3701564156078390040_n.jpg)
Очищену воду видаватимуть щоденно з 9.00 до 18.00, на майданчику за універмагом.
Кожна людина може отримати 5 літрів питної води.
— Не створюємо черг та з повагою ставимося один до одного! — закликав Олександр Миколайович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/357747047_1357101024873689_7664346189636854483_n.jpg)