«Я маю право на життя»: молодь Дніпропетровщини запрошують до участі у конкурсі

     В Україні проходить конкурс есе та малюнків під назвою «Я маю право на життя». Його проводить навчально-науковий інститут права та політології Українського державного університету Михайла Драгоманова за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Долучитися запрошують і молодь Дніпропетровщини. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

      Взяти участь у творчому конкурсі можуть учні 8-11 класів, вихованці позашкільних навчальних закладів, мистецьких шкіл, члени дитячих та молодіжних громадських організацій.

     – Учасники мають підготувати есе або малюнок. Своїми роботами привернути увагу до порушення прав дітей і молоді внаслідок збройної агресії росії. А ще – відобразити важливість дружби України і Європейського Союзу, формування демократичних, європейських цінностей, – зазначила начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

      Есе на запропоновану тему має виражати індивідуальні погляди автора. Щодо малюнка, він може бути виконаний в довільній техніці на форматі А1, А2 або А3. Деталі – тут.

      Есе слід надіслати на e-mail: nnip@udu.edu.ua.

      Малюнок – поштою на адресу: м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх, 01054.

      Роботи приймають до 30 червня.

      Переможців оголосять у липні. На них чекають дипломи і подарунки.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11