Гороскоп на тиждень з 5 по 11 червня 2023 року

Овен. Гармонійний тиждень, планетарні аспекти пробуджують у вас спокійну впевненість у собі та власних силах, потяг до всього прекрасного. Ідеальним планом на ці вихідні стане зустріч із друзями чи романтичним партнером, похід на виставку чи цікава поїздка. Протягом тижня швидко вирішуються робочі, фінансові чи побутові питання. Не дуже масштабні цілі досягаються досить гладко, завдяки наполегливості і стійкості. Головне, уникайте зараз надзавдань!

Телець. Тиждень тривог та турбот. Енергії планет у цей період перешкоджають дружнім стосункам та емоційній стабільності. До суботи не плануйте пікнік із сім’єю або вечірку з друзями. Але загалом завершення тижня сприятливе. Намагайтеся, наскільки це можливо, бути більш товариськими, а перед виходом з дому усміхніться відображенню в дзеркалі.

Близнюки. Ваша величезна енергія потребує виходу, не закривайте її в собі, а спрямуйте на добрі справи. У цей період можуть виникнути складнощі з комунікацією і напруженість у міжособистісних стосунках, тому намагайтеся стримуватися, якщо раптом захочеться відповісти продавчині, що нахамила, або хвалькуватому колезі. Свій безстрашний потенціал направте у сферу благодійності та щедрості, професійну галузь. Від 11 червня ви, нарешті, зможете видихнути, вам буде легше у всьому.

Рак. Гармонійні взаємодії планет сприятливо впливають весь тиждень, допомагають долати труднощі. Однак на початку цього періоду ви можете бути трохи розсіяними та надчутливими. Намагаючись вислизнути від реальних проблем, ви захочете втекти у чуттєвий світ, де тонко дослухатиметеся до своєї інтуїції. Намагайтеся струсити з себе мрії, що туманять розум. Відразу з понеділка займіться вирішенням серйозних завдань.

Лев. Лінощі і неповороткість заважають продуктивно жити і працювати, а список відкладених справ поповнюється ще більше. Однак не дозволяйте собі вдаватися до ледарства, тому що цей тиждень – дуже плідний час, коли з найменшими зусиллями можна успішно закрити всі питання, які вас турбують. Ближче до вихідних позитиву стає більше, життя сповнюється гармонією та любов’ю. Поступово усуваються всі протиріччя між зовнішнім та внутрішніми світами, між розумом та почуттями.

Діва. Сприятливий тиждень для великих і важливих покупок, у майбутньому ви не станете шкодувати про витрачені гроші. Чудовий час для романтичних експериментів – якщо давно не влаштовували струс почуттів, проведіть тиждень активно зі своїм партнером. Вихідними можна відвідати перукаря, зробити б’юті-процедури. Все, за що візьметеся протягом тижня, принесе успіх у майбутньому. Слушний час для планування невеликих поїздок або повноцінного відпочинку.

Терези. Мрійте, створюйте нові проєкти, вносьте зміни у своє життя, змінюйте образ, купуйте навчальні курси – протягом тижня важливо вдатися до змін у своїй долі. Понеділок та вівторок – конфліктні дні, енергетичний потенціал яких посилюватиме ваші емоції, керуватиме вашими реакціями. Важливо бути уважними, оскільки одне невдале слово може зруйнувати щось дуже цінне. Не піддавайтеся маніпуляціям, не втручайтеся у чужі сварки і тим паче не ініціюйте конфлікт самі.

Скорпіон. Вас можуть намагатися вибити з колії – не реагуйте. Завдання – стежити за своїм станом та підтримувати баланс, щоб випадково не припуститися помилки. Виконуйте духовні практики, займайтеся йогою, творчістю, співайте та танцюйте! У другій половині тижня формуються сприятливі умови для вирішення фінансових та майнових питань. У сфері індивідуальних і ділових взаємин відбуваються кардинальні зміни. Не тримайте того, хто йде – на його місці незабаром з’явиться інша людина.

Стрілець. Сприятливий час для будь-якої активності, особливо у вже наявних проєктах. Починати щось нове не варто, краще отримати необхідні навички та знання, пройти курси підвищення кваліфікації. Найкращий час для пізнавальних подорожей, ділових поїздок, оцінки перспектив у професійній сфері. Зірки дарують вам справжню свободу вибору – головне правильно розподілити завдання протягом тижня. Неділю краще провести у компанії друзів, на природі – не завантажуйте себе роботою на вихідні.

Козоріг. Намагайтеся закінчити справи, які довго відкладали: пройдіть почате навчання, дочитайте книжку, повторіть вивчений раніше матеріал, поверніться до старого бізнесу. Це чудовий час для навчання, особливо у напрямі, пов’язаному з аналітикою та прогнозуванням. Гарний період для важливих поїздок, великих угод, серйозних медичних втручань. Перешкоди, як і в будь-який інший час, можуть виникнути, але з ними впораєтеся завдяки мудрим співробітникам, старшим родичам.

Водолій. Побудьте на самоті – це зробить вас спокійнішими, дозволить швидше освоювати нові навички, посилить потяг до знань. Ідеї, які з’являються, поки не озвучуйте іншим людям, інакше на старті можна все зіпсувати. Не засмучуйтесь, якщо виходить зовсім не так, як би вам хотілося – Всесвіт вас вчить пристосовуватися до життєвих випробувань та підвищенню психологічної стійкості. Не поспішайте. Спокійно виконуйте роботу, ретельно обмірковуючи кожен крок.

Риби. Сприятливий тиждень. Вдалими будуть соціальні контакти, подорожі дарують приємні емоції. Але важливі справи починати не варто. Натомість займіться питаннями взаємин – цілком можливо, що ваш партнер піднесе сюрприз. Або проведіть час із дітьми, заряджаючи їх енергією та передаючи їм свій життєвий досвід. Добре в цей період навчатися, посилювати свої навички, робити нові покупки та змінювати імідж. Тиждень пропонує багато можливостей – намагайтеся зробити його яскравим та різноманітним.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

 

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11