ЗСУ знищили 36 шахедів та півтисячі окупантів

     У ніч на 25 травня 2023 року російські війська атакували Україну ударними дронами іранського виробництва «Shahed-136/131». Загалом зафіксовано пуски 36 баражуючих боєприпасів з північного та південного напрямків.

      – Спільними зусиллями усі 36 шахедів знищено! доповідає Командування Повітряних Сил ЗСУ.

     Як припускають наші оборонці неба, імовірно ворог мав на меті атакувати критичну інфраструктуру та військові об’єкти в західних областях України.

      До відбиття атаки були залучені підрозділи зенітних ракетних військ, винищувальна авіація, мобільні вогневі групи та інші підрозділи Сил оборони.

      Ще півтисячі окупантів більше ніколи не зазіхнуть на українську землю. Згідно зі зведеннями Генштабу, наші воїни за добу знищили 500 російських загарбників разом з їх смертоносним залізяччям.

     Українська авіація завдала 7 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки противника. Ураження 2 районів скупчення живої сили ворога на рахунку й наших спритних ракетників та артилеристів, а ще — 4 склади боєприпасів, станція радіоелектронної боротьби, 4 артилерійських підрозділи на вогневих позиціях та інші 4 важливі цілі противника.

      Вдячні українським Героям за те, що закривають нас своїми спинами та бережуть спокій. Допомагаємо мужнім Захисникам здобувати Перемогу!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11