Останній тиждень видався непростим та насиченим на події для нашого регіону. Його підсумки підбивали під час брифінгу в ОВА. На зустрічі також резюмували сто днів роботи нового очільника Дніпропетровщини Сергія Лисака, обговорювали створення у невеликих громадах Центрів з надання адміністративних послуг, презентували пілотний проєкт.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО1-33-1024x683.jpg)
Наш регіон постійно знаходиться під прицілом російських окупантів. На цьому акцентував заступник начальника ОВА Іван Начовний:
– Ворог продовжує обстрілювати область. Цинічно б’є по Нікопольщині. Методично нищить цивільну інфраструктуру – житлові будинки, медичні та культурні заклади, магазини, приватні підприємства. Дісталося й приватному підприємству та адмінбудівлі в Кривому Розі. А ще – Межівській громаді Синельниківського району.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО4-21-1024x698.jpg)
В ніч на понеділок 22 травня Дніпропетровщина пережила масовану ворожу атаку. Окупаційні війська випустили ракети і дрони. Пошкодили рятувальний підрозділ, приватні підприємства, житлові будинки, дитсадок, магазини та адмінбудівлі.
Загалом за тиждень через обстріли агресора поранення дістали 11 мешканців регіону.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО2-32-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО3-25.jpg)
Постраждалі від війни отримують допомогу.
– Минулого тижня підсумували 100 днів роботи ОВА під керівництвом Сергія Лисака. Він зосередився на кількох напрямках, серед яких підтримка постраждалих. Виплачувалися кошти рідним загиблих цивільних – понад 100 родин отримали по 300 тисяч грн. Більше 110 млн грн спрямували людям, чиї домівки зруйнували ворожі ракети. Допомагали й переселенцям. З лютого вони отримали 3,5 млрд грн виплат, – розповів Іван Начовний.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО5-12-1024x683.jpg)
В області триває робота над розширенням мережі ЦНАПів. До кінця року їх має стати на 16 більше. Крім того, 20 таких центрів модернізують.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/ФОТО6-8-1024x683.jpg)
Попри нищівні ворожі атаки наш нескорений регіон тримається, впевнено реагує на виклики воєнного часу та невпинно працює на загальний результат.