Окупанти гатили по громадах Нікопольщини. Про це повідомив очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
– Нічне затишшя перервав гуркіт ворожих снарядів. Росіяни били по Нікопольщині з артилерії та БПЛА. Влучили по Червоногригорівській та Мирівській громадах.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347112782_655499273072543_3816164550640005935_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347106710_129246090119674_2380443880674284911_n-1024x768.jpg)
За словами посадовця, внаслідок обстрілів пошкоджене агропідприємство. У житловому секторі понівечені 5 приватних будинків та 4 господарські споруди. Побиті лінія електропередач, газогін та 2 сонячні панелі.
– Дякуємо ЗСУ за цей ранок. За натхнення працювати на Перемогу. За віру, якої додаєте нам своїми успіхами. За можливість просто бути. Тут і зараз. В найкращій країні в світі. Всім тихого дня! – побажав Сергій Лисак.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347114555_1533175347086127_8997844528384318660_n.jpg)
Над Червоногригорівською громадою окупанти скинули боєприпас з дрону. За інформацією керівника обласної ради Миколи Лукашука, під час вчорашньої ворожої атаки ніхто серед населення, на щастя, не постраждав.
Внаслідок скидання боєприпасу було пошкоджено приватне підприємство.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347103784_1284851022461139_6792589335828677007_n-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347087245_1958504614507592_2390992834829877595_n-1024x768.jpg)
Доба в Нікополі минула без обстрілів, постраждалих та поранених. Про це зранку відзвітував мер міста Олександр Саюк.
В Нікополі працює вся інфраструктура, комунальні підприємства виконують свої функції. Посадовець закликав людей не ігнорувати сирену, адже загроза обстрілів залишається.
– Хочу побажати вам доброго трудового дня. Тримаймось, ми разом! Все буде Україна!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347398672_193593996483668_1198679860415435848_n-1024x768.jpg)
Бойовий настрій ЗСУ. Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів про ситуацію на Криворізькому напрямку фронту. Вона продовжує залишатися під контролем ЗСУ.
– За даними оперативного командування «Південь», нашою авіацією нанесено удар по розташуванню ворожих підрозділів в Скадовському районі. А загальні втрати противника внаслідок ефективної контрбатарейної боротьби за добу складають 1 танк Т-72, 1 крупнокаліберна гармата, 2 комплекси відеоспостереження «Муром-М», 9 одиниць інженерної та авто- бронетехніки, а також польовий пункт боєпостачання.
У самому Кривому Розі працює вся критично важлива інфраструктура. В місті повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ.
Дякуємо нашим Захисникам за мужність та героїзм! Разом крок за кроком наближаємо Перемогу.