Гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року

Овен. Тиждень домашніх клопотів та турбот про близьких людей. Можливо, вам не дуже хочеться займатися рутинними справами, але, як кажуть, час настав! Очікуються великі витрати, але й прибутки помітно збільшаться. Ви зможете завершити найскладніші проєкти та допомогти колегам. Керівництво оцінить вашу завзятість та працьовитість, запропонувавши вигідне відрядження.

Телець. Гроші надходитимуть із різних джерел: партнерів із бізнесу, друзів, рідних. Вам можуть погодити кредит у банку на значну суму. Підприємцям доведеться поборотися із жорсткою конкуренцією. Будьте обережними та уважними у діловій сфері, оскільки бізнес або кар’єра може опинитися під загрозою через нечесних партнерів. Однак у важкий момент на допомогу прийде добрий знайомий, який дасть кілька слушних порад, а також підтримає фінансово.

Близнюки. Любовні стосунки не надто турбують вас зараз, оскільки в цій сфері все стабільно. Зараз ви більше захоплені роботою, але місце для романтики та сімейних справ таки варто знайти. Самотнім людям варто звернути увагу на знайомого, який давно відчуває до вас симпатію. Давно сформовані пари нарешті досягнуть піку гармонії та насолоди одне одним. Якщо у минулому були образи та непорозуміння, у цей період вдасться їх подолати. Насолоджуйтесь сьогоднішнім днем та спілкуванням одне з одним.

Рак. Тиждень підходить для укладання шлюбу, сімейних урочистостей, поїздок на відпочинок або до батьків. Загалом ваше здоров’я досить міцне, проте остерігайтеся стресів, щоб не захворіти. Діти будуть тішити своїми успіхами у навчанні, кохана людина розкриє себе з кращого боку. Ви сповнені енергії та готові рішуче діяти. Беріть ініціативу у свої руки, пропонуйте новації начальству. Рівень доходів зараз повністю залежить від вашої особистої активності та завзятості.

Лев. Можливо, успіхи в першій половині місяця вас не тішили, але цей тиждень принесе довгоочікувані результати. Вчергове ви можете зіткнутися з протидією конкурентів, які завзято претендуватимуть на те, що ви вважаєте своїм. Однак ви сильні у цей період і зможете здобути перемогу над недоброзичливцями. У бізнесі зараз найкращий час, щоб розширюватись, шукати серйозних інвесторів. Ваші починання підтримають впливові знайомі, які допоможуть розвʼязати всі питання з документами та просуванням проєктів.

Діва. Попри невеликий застій у справах та зниження прибутку в бізнесі, зараз найкращий час, щоб щось змінити у своїй професійній діяльності та піднятись вгору кар’єрними сходами. Гарний час для вирішення юридичних питань, звернення за допомогою до зарубіжних партнерів. Ваш організм практично невразливий зараз і гарний настрій гарантований. Скористайтеся високим енергетичним статусом, щоб зайнятися спортом та отримати бажані форми тіла.

Терези. Цей тиждень буде напруженим. Готуйтеся до перевiрки життєвих принципiв i свiтогляду. Уважно фіольтруйте iнформацiю, щоб не припуститися помилок. У цей період вам варто згадати про свої хобі, захоплення, про те, чим ви себе можете порадувати. Освіжити любовні взаємини допоможуть спільні прогулянки на природі, відвідування цікавих заходів, подорожі. Романтична вечеря посилить почуття та дасть привід для відвертих зізнань.

Скорпіон. Сімейні союзи будуть оточені побутовими клопотами і турботою про маленьких дітей. Можливі проблеми зі здоров’ям у літніх батьків. У низці випадків розбіжності будуть пов’язані з дітьми. Сперечатися зараз абсолютно марно. Краще перечекати негативний період, щоб не наламати дров. Вам вдасться залагодити майнові суперечки із родичами, переїхати до нової квартири.

Стрілець. У цей період активні люди знову зіткнуться із проблемами через необхідність зробити складний вибір. Здавалося б, багато подолано, але зараз доведеться знову повертатися до попередніх питань і вирішувати складні завдання. Крім цього, можливі й несподівані перевірки, що загальмує далекосяжні плани, але не скасує їх зовсім. Головне для вас зараз – сформувати чітку думку щодо важливих для питань, вирішення яких назріло.

Козоріг. Можете зіткнутися з жорсткою конкуренцією, проте ваші позиції досить сильні, і нічого, крім нервового стресу, вам не загрожує. Багато підприємців продовжать розширення справи, і важливою статтею майбутніх витрат стануть справи господарські, і навіть різні операції з нерухомістю. Можливо, для цього доведеться залучити додаткові кошти. Є ймовірність повернення колишніх взаємин, але легковажно довіряти відновленню почуттів все ж таки, не варто.

Водолій. Щоб добре заробити, не сидіть на місці. Ви маєте великий потенціал, тому залучайте всі ресурси для підвищення доходів. У любовних справах не все складатиметься ідеально. В наявних стосунках є проблеми, які морально пригнічують. Вирішити їх так швидко не вийде через взаємні образи і претензії, що накопичилися, тому варто зробити паузу і добре обміркувати перспективи вашого союзу. Уникайте ідеалізації коханого, щоб не потрапити у пастку зайвих очікувань.

Риби. Тиждень насичений подіями в особистому житті. Ймовірно, назріває потреба у відвертій розмові з коханою людиною, намагайтеся бути об’єктивними та зрозуміти почуття партнера. Якщо ви самотні, то на вас чекає нове знайомство з унікальною людиною, яка, найімовірніше, не стане постійним супутником, але надихне на нові звершення. Однак необхідно бути перед очима, серед людей, а не сидіти від ранку до вечора вдома. Активність у соціальних мережах збільшить ваші шанси на успіх.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11