У другу неділю травня, цьогоріч це 14 число, в Україні відзначаємо одне з найзворушливіших родинних свят – День найдорожчої людини у світі, яка ніколи не зрадить, не підведе і підтримає – День мами. Це свято завжди сповнене щирим почуттям безмежної любові, глибокої вдячності і шани до найріднішої людини, котра подарувала нам життя.
Впродовж ви даєте нам сили і натхнення, які допомагають долати труднощі, вистояти у найскрутніші часи, досягати успіху та здобувати перемоги. Ви, як ніхто, вірите в нас і надихаєте на звершення!
Ви молитесь за нас. Вже понад рік з початку повномасштабної військової агресії рф саме материнські молитви допомагають нашим мужнім воїнам захищати Батьківщину від загарбників та зберігати віру в Перемогу.
Низько вклоняємося матерям, чиї діти стали на захист України та боронять її від російських окупантів. Дякуємо за гідне виховання, терпіння, витримку та материнську любов.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2898_card-1024x597.jpg)
Ви захищаєте нас. Не тільки молитвою, але й зі зброєю в руках українські матері боронять країну від агресора. Вони не бояться ворога, бо за спинами найдорожче – діти, які повинні мати мирне і щасливе майбутнє.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/denmateri.jpg)
Всім нашим матусям говоримо спасибі за життя і за те, що маємо янгола-охоронця, який захищає від бід. Здоров’я вам міцного, рідні наші, уваги, любові та благополуччя на довгі роки. Нехай світлом і добром відгукуються ваші турботи за дітей, а весна дарує тільки щасливі посмішки! Любимо вас, дуже цінуємо і щиро вітаємо. Вашими молитвами мир прийде на Україну, бо кожне слово звучить у серці її Захисників і Захисниць – ваших синів та дочок, і надихає їх на переможні здобутки!