Банк крові України потребує постійного поповнення, адже в країні триває кровопролитна війна. Наші лікарі цілодобово рятують військових та цивільних, які постраждали від рук російських окупантів. Аби допомогти медикам у їхній священній місії, по всій Україні оголошений безперервний збір крові. Тримати донорський фронт – обов’язок тиловиків, які можуть таким чином підтримати наших Захисників, котрі щодня ризикують життям заради миру в країні. Важливість цієї місії розуміє керівництво Покровського ГЗК, тому з перших днів війни організовує доставку донорів до Нікопольської станції переливання крові транспортом підприємства.
Такі поїздки проводять два рази на місяць і планують завчасно, аби зібрати всіх охочих поділитись своєю кров’ю з пораненими Захисниками. Наразі банк крові України потребує поповнення «цілющою рідиною» всіх груп та резус-факторів.
Наступна поїздка до Нікопольської станції переливання крові відбудеться 16-го травня 2023 року. У цей день всіх охочих долучитись до важливої місії автобус від підприємства чекатиме о 9:30 біля входу до стадіону «Аванград».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/donor1-768x768-1.jpeg)
Якщо ви та ваші рідні, друзі, знайомі вирішили стати донорами, вже зараз сповістіть про своє бажання керівництво підрозділу або зверніться до Відділу кадрів та навчання за таким номером: (805667) 5 32 53.
Для тих, кому зручніше самостійно дістатись до Нікопольської станції переливання крові, нагадуємо адресу і графік роботи медзакладу:
- м. Нікополь, вул. Гагаріна, 66.
- у будні – з 8.00 до 12.00.
Обовʼязково візьміть з собою:
- паспорт;
- ІПН – номер картки платника податків;
- бахіли чи змінне взуття;
- питну воду.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2022-09-10_14-39-07-1024x576.jpg)
Зверніть увагу на те, що донором може стати лише здорова людина, вагою не менше 50 кг. Доведено, що один донор рятує життя трьох людей.