У березні ми розповідали нашим читачам про те, як команда КорчМайстрів – волонтерів із Покрова – готує вживані автомобілі для потреб військових. І ось ще одна відновлена та перефарбована ними автівка вирушить на фронт боронити державу від російських окупантів. Минулими вихідними «залізного коня» передали на фронт.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/342866727_163204740032663_6713688817629172884_n-1024x683.jpg)
Боєць на імʼя Антон, який приймав авто у своє розпорядження, висловив вдячність волонтерам, а також компанії «Омега» (найбільший оператор ринку автокомпонентів України), та всім небайдужим благодійникам, завдяки яким машину вдалось придбати та поставити у стрій:
– Дуже дякую волонтерам за допомогу, їх потужну роботу та вагомий внесок. Думаю, що це авто відпрацює вкладені в нього кошти.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/343292166_973646953669636_8655116026765775216_n-1024x683.jpg)
Лідер волонтерського осередку Леонід розповідає, що у мирному житті вони з Антоном – колеги в компанії «Омега». У період воєнного часу його підлеглий ІТ-фахівець вирішив стати на захист Батьківщини. Тож його підтримка – справа честі керівника. Він упевнений, що Volkswagen Transporter Т3 ефективно служитиме у військовій бригаді.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/indexііві.jpeg)
Нагадаємо, що КорчМайстри невпинно займаються не лише ремонтом, підготовкою та відправленням автомобілів Захисникам. А ще й купують дрони та багато корисних речей, без яких не обійтися під час бойових дій – турнікети, ноші, комплекти шин, набори інструментів тощо. Крім того, у своїй майстерні КорчМайстри виплавляють окопні свічки, фарбують маскувальні сітки, тобто всілякими способами наближають нашу Перемогу.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/1index-768x1024.jpeg)
Ми дізнались, що нещодавно, за підтримки друзів та партнерів, волонтерам вдалося придбати сучасний дрон з тепловізійною камерою для потреб аеророзвідки.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/2ndex-461x1024.jpeg)
– Незабаром ця «пташка» буде допомагати боронити нашу землю і в день, і вночі, – відзвітували КорчМайстри у своєму Телеграм-каналі.
Надихаємося завзяттям українських волонтерів та мужністю найкращих у світі, Воїнів світла. Єдність українців заради спільної мети є запорукою успіху та нашої прийдешньої Перемоги.
Для охочих задонатити на благородну справу Корчмайстрів, надаємо реквізити:
Карта ПриватБанк: 5375 4141 3406 5746
Карта Монобанк: 4441 1111 5187 5832
PayPal: mailhlib.ua@gmail.com
Bitcoin: bc1qpww3ed4k5vfhkav43vhsjcp4p0vhprtnhdx88j
Etherium: 0xfe953806c666174ADb94620126Bb5b38E6f2D52B
USDT: 0xfe953806c666174ADb94620126Bb5b38E6f2D52B