Гороскоп на тиждень з 1 по 7 травня 2023 року

Овен. Ваша запальна вдача дала вам змогу зробити багато хороших і добрих справ, які точно принесуть користь у майбутньому. А зараз чудовий час, щоб ненадовго забути про земне і замислитися про вічне. Якщо змоги піти у відпустку нема, то краще зайнятися поточною роботою, яка не потребує прийняття рішень чи серйозних ділових зустрічей. Приділіть час собі та відпочиньте.

Телець. Тиждень дуже непростий. Посилюються товариськість і допитливість, водночас з’являється деякий хаос у житті. Обставини змушують хапатися за все одразу, але жодну зі справ не вдається довести до кінця. Ключ до успіху – це вміння вибрати з десятка справ одну, але найважливішу, та довести її до успішного завершення. Друга половина тижня сприяє роботі на самоті.

Близнюки. Цінності сім’ї, вірності, збереження традицій стануть вашою опорою, додадуть оптимізму та енергійності. Планетарні впливи протягом тижня поєднають у вас потяг до спокійної та передбачуваної стабільності з ураганом емоцій та жадобою діяльності. Зірки радять уникати азартних ігор, лотерей і всього, що обіцяє швидке збагачення, оскільки великий ризик втратити все вкладене. Зосередьтеся на найголовнішому і попрацюйте — тоді цей тиждень допоможе вам значно зміцнити свої позиції.

Рак. Втома від роботи, величезна кількість додаткових зобов’язань може підірвати ваше психічне та фізичне здоров’я. У вашому проєкті або задумі можуть виявитися слабкості, що перешкоджають досягненню успіху. Не шкодуйте часу для того, щоб побути на самоті, подумати, спробувати розгадати те, що здається вам незрозумілим. Цілком нормально, якщо ви захочете трохи відволіктися, трохи відпочити — завдяки цьому вам відкриються нові можливості.

Лев. Ви зможете побачити перші плоди нової справи, яка з’явилася у вашому житті цього року. Щоправда, результати поки що можуть бути не матеріальними, а виявляться насамперед у вашій здатності володіти ситуацією та впливати на інших людей. Сміливо беріть на себе роль керівника, не бійтеся взяти участь у конкурсі чи змаганні. Від того, наскільки успішно ви проявите свої організаторські здібності, залежить подальше просування вашого проєкту.

Діва. Настав етап, коли ви розумієте, що деякі з починань не виправдали себе. З чимось доводиться розлучатися, з’являється розуміння, що ви не всемогутні, і від цього трохи сумно. Однак, той досвід та розуміння, які ви накопичили за минулі місяці, дуже цінні, вони дозволять вам більш активно та успішно йти далі. Так не сумуйте, а краще помрійте про те, що чекає на вас попереду. Не дозволяйте своїм емоціям виходити з-під контролю та брати над вами вгору.

Терези. Прийшов час добре попрацювати. У вас є ряд справ, які потрібно вирішити. І цей тиждень чудово підійде для цього. Ви будете впевнені в собі, матимете чіткий план та все зробите якнайкраще. Якщо будуть проблеми, ви їх швидко і якісно вирішите. Щоб фінанси збільшилися, до робочих процесів потрібно підійти по-новому, поглянути на ситуацію з іншого боку і спробувати знайти нові нестандартні підходи. Приділіть час родині, вихідні краще провести на свіжому повітрі.

Скорпіон. Складний тиждень, затемнення у вашому знаку заважає об’єктивно оцінити дивні ситуації, що несподівано виникають. Але це слушний час для наведення ладу в побуті, на дачі, зміцнення фундаменту, пошуку та усунення слабких місць у професійній сфері, хоча це дуже непросто зараз. Будьте практичними, раціональними, намагайтеся діяти відповідно до певної системи. Якщо щось не вдається, оцініть перешкоду, що виникла. Можливо, вам необхідно змінити щось у собі чи своєму підході до справи.

Стрілець. Гарний час для відряджень, цікавих зустрічей та спілкування. Ймовірно, це призведе до додаткових витрат, зате принесе масу задоволення та позитивних емоцій. Цілком можливо, що у вас виникнуть нові плани та ідеї. Якщо виникають перешкоди, не виключено, що вони лише перекривають вам шлях, що веде в нікуди, допомагаючи уникнути провалів. Взаємини з близькими родичами значно покращаться завдяки вашим зусиллям та збігу різних обставин: ця сфера вашого життя стає спокійнішою.

Козоріг. Маєте нагоду завершити ряд справ, які вже давно вас турбують. Просто зберіться з силами та доведіть усе до кінця. Результат вас порадує. Матимете багато дрібних задач, тому краще усе записуйте, інакше ризикуєте щось забути. Не шукайте недоліків у своєму партнері. Будьте вдячні своїй «половинці» за терпіння. Якщо ви посварилися, ближче до кінця тижня зможете порозумітися. Якщо ви самотні, зараз не варто кидатися в нові взаємини. Дайте собі змогу відпочити, присвятіть хоча б день собі і тільки собі.

Водолій. Тиждень затишшя та спокою. У вас складеться враження, що нічого від вас не залежить, і ви відпустите ситуацію. І це буде правильне рішення, оскільки все вирішиться якнайкраще саме для вас. Наступні сім днів важливі ще й в плані родини. Ви маєте більше часу приділяти коханим та рідним. Наповнюйтеся в сім’ї, накопичуйте сили та намагайтеся відпочивати.

Риби. На роботі буде багато метушні і вас це нервуватиме. Однак тримайте емоції під контролем, все одно ви на стан справ поки не впливаєте. В особистому житті багато невизначеності через непорозуміння та суперечки, що почастішали. Розбіжностей поменшає, якщо ви знайдете спільну справу зі своїм партнером, вирушите в подорож або почнете в будинку переставляння.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11