Дніпропетровщина є неприступною фортецею для загарбників. Це заслуга відважних Захисників України, які самовіддано боронять рідну землю. Багатьом з них ця битва коштує здоровʼя і навіть життя. Хлопці та дівчата на полі бою проливають власну кров, відстоюючи наше право на мирне майбутнє в нелажній країні. Але без нашої підтримки їм не обійтись. Для того, аби рятувати життя військовослужбовців і поранених цивільних, банк крові України постійно потребує донорської підтримки. З початку повномасштабного вторгнення Покровський ГЗК взяв на себе відповідальність за організацію безкоштовного перевезення бажаючих донорів до Нікопольської станції переливання.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/12_10_11-min.png)
Такі поїздки проводять два рази на місяць і планують завчасно, аби зібрати всіх охочих серед працівників комбінату і не тільки, які готові поділитись своєю кров’ю з пораненими Захисниками. Наразі банк крові України потребує поповнення «цілющою рідиною» всіх груп та резус-факторів.
Наступна поїздка до Нікопольської станції переливання крові відбудеться 2-го травня 2023 року. У цей день всіх охочих долучитись до важливої місії автобус від підприємства чекатиме о 9:30 біля входу до стадіону «Аванград».
Якщо ви вирішили стати донором, вже зараз сповістіть про своє бажання керівництво підрозділу або зверніться до Відділу кадрів та навчання за таким номером: (805667) 5 32 53.
Для тих, кому зручніше самостійно дістатись до Нікопольської станції переливання крові, нагадуємо адресу і графік роботи медзаладу:
- м. Нікополь, вул. Гагаріна, 66;
- у будні – з 8.00 до 12.00.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/67158_965632990170456_4916895325634683275_n.jpg)
Обовʼязково візьміть з собою:
- паспорт;
- ІПН – номер картки платника податків;
- бахіли чи змінне взуття;
- питну воду.
Зверніть увагу на те, що донором може стати лише здорова людина, вагою не менше 50 кг. Доведено, що один донор рятує життя трьох людей.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto.jpg)
Наші вмотивовані та мужні Захисники, як і весь український народ, налаштовані лише на Перемогу. На шляху до цієї мети маємо разом тримати всі фронти, в тому числі і донорський. Не забувайте, що ваша кров може поставити на ноги і повернути до нормального життя тих, хто жертвує ним, виганяючи ворога з рідної землі.