Світле свято Великодня надихає людей на добрі вчинки. Нині українців обʼєднує нестримне прагнення допомагати своїм Захисникам. Долучаються до наближення перемоги добра над злом й маленькі покровчани. Так, учні гімназії №4 запросили мешканців та гостей міста взяти участь у благодійному онлайн-аукціоні на підтримку ЗСУ. Про це розповіли у прес-службі міського голови.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/338626907_715449203661012_6857033693735786368_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/338576223_750355453254351_2412944852530587863_n.jpg)
Напередодні свята гімназисти власноруч виготовили 50 великодніх декоративних прикрас та виставили свої вироби в соціальні мережі у вигляді лотів. Потенційним покупцям пропонували потрійну винагороду – стати власником оригінальної прикраси, ощасливити автора та зробити особистий вклад у допомогу Захисникам та нашу Перемогу. Таким чином, за підсумками аукціону, було зібрано понад 4,5 тисячі гривень. До цієї суми учні та колектив гімназії доклали ще майже 2,5 тисячі гривень.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340793452_1471068550304409_5383602238840438542_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339017715_251721080648822_4804764013509949331_n.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/340110569_1356124185236121_485490476550189601_n.jpg)
Усі кошти перерахували на придбання автомобіля для 93-ї бригади. Крім цього, благодійники поробками і солодощами привітали воїнів зі святом Воскресіння Господнього.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/339659655_1290034561926675_5362119582848290970_n.jpg)
Ліцей №3 також не припиняє творчого благодійного марафону. Учні продовжують розписувати пряники на благодійних майстер-класах, а потім передають їх військовим на фронт. Наших Захисників дуже зворушують такі вчинки, а діти несказанно радіють зворотньому звʼязку.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/338575035_144818961852169_4774063636565289871_n.jpg)
Захоплюємося нашими юними благодійниками та дякуємо освітянам за організацію таких важливих акцій! За те, що прищеплюють дітям любов до Батьківщини. Дивлячись на свідоме та патріотично налаштоване підростаюче покоління, можна з упевненістю сказати, що на Україну чекає гідне майбутнє.