Загарбники тероризують мирних мешканців. Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак розповів про те, що сьогодні вночi ворог знову спрямував важку артилерiю на Нiкопольщину. З десяток снарядiв прилетiло до Марганецької громади. На щастя, люди не постраждали. Наразі рятувальники обстежують мiсце «прильотів» та з’ясовують наслiдки атаки.
– Бажаю всім тихого та продуктивного робочого дня. Нашим воїнам – витримки, сил та натхнення в боротьбі з російськими окупантами. На концерті кобзона мають побувати всі терористи. А ми маємо вірити в ЗСУ, Україну та спільну Перемогу! – впевнений Сергій Петрович.
Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора ворог теж атакував Марганецьку громаду. Окупанти здійснили 11 артилерійських пострілів по мирній території. Внаслідок обстрілу пошкоджено 1 житловий будинок, господарчу споруду, мотоцикл. На місці працюють співробітники ДСНС, інформація щодо наслідків уточнюється.
– Все обов’язково буде Україна! – вірить Микола Васильович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/1-16-1024x768.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/2-12-1024x768.jpg)
Небезпека залишається. Керівник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко доповів про те, що окрім Марганецької громади, яку було атаковано вночі, в межах інших територій району все було спокійно та без надзвичайних ситуацій.
– Прошу вас пам’ятати про ймовірність денних обстрілів та дослухатись до сигналів повітряної тривоги і попереджень. Щиро бажаю вам спокійного і продуктивного дня, –акцентував посадовець.
Втрата. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що місто знову втратило Героя:
– 3 квітня 2023 року війна забрала життя ще одного нашого земляка… Захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України від російських загарбників, виявивши стійкість і мужність, героїчно загинув солдат 53-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України 58-річний ЗУБОВИЧ Андрій Павлович. Прощання із з Героєм відбудеться сьогодні. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/3-10.jpg)
Тільки вперед, тільки до Перемоги! Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під повним контролем Збройних Сил України:
– Наші захисники тримають оборону на відбитих у окупантів рубежах та здійснюють заходи щодо зниження бойових спроможностей ворога. Підрозділи ракетних військ і артилерії завдали ракетних ударів по району зосередження військової техніки противника, а також виконали 204 вогневих завдання – мова йде як про контрбатарейну боротьбу, так і про роботу по плановим цілям, виявленим раніше. Втрати загарбників уточнюються.
Що стосується самого міста, то у Кривому Розі повністю забезпечено роботу комунальних підприємств, медичної сфери та соціальних установ. Уся критично важлива інфраструктура працює. У місті тривають дорожні роботи, ремонт водопровідних мереж. Також продовжується підготовка до наступного опалювального сезону.
Як доповів посадовець, Рада оборони Кривого Рогу, у межах своїх повноважень, продовжує системну роботу з допомоги військовим у матеріально-технічному забезпеченні. Так закуповуються та постачаються у військові частини БПЛА, квадрокоптери, генератори, тепловізори, зарядні станції, будівельні матеріали та багато іншого, також проводиться ремонт техніки.
– Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу Перемогу! Неминучу! – не втомлюється повторювати Олександр Вілкул.
Разом з усіма міцно тримаємо кожен свій фронт. Непохитно віримо тільки у краще, дякуємо нашим ЗСУ за новий день та знаємо, що Перемога вже зовсім близько!