За перехід дороги у невстановленому місці пішоходів можуть оштрафувати

Як повідомляє портал “Дорожній адвокат”, останнім часом у нашій країні спостерігається тенденція, коли за перехід дороги за межами пішохідного переходу пішохода визнають винним та накладають штраф. Правоохоронці сподіваються, що у такий спосіб вдасться достукатися до порушників дорожнього руху та зменшити кількість ДТП.
Так, в останні кілька місяців суди виносили ствердні протоколи у справах про перетин пішоходами проїжджої частини в недозволеному місці. Зокрема, пішоходів визнавали винними у цьому правопорушенні у Полтаві, Чернігові та Черкасах.
Як ви розумієте, у такому випадку пішохід не відбувається лише усним попередженням. Згідно ч.1 ст.127 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за непокору пішоходів сигналам регулювання дорожнього руху, перехід ними проїзної частини у невстановлених місцях або безпосередньо перед транспортними засобами, що наближаються, а також невиконання інших правил дорожнього руху, пішохід має сплатити штраф у розмірі 255 гривень.
Подібні випадки стають більш систематичними. Правоохоронці мають надію, що саме завдяки штрафам їм вдасться врешті-решт закликати пішоходів бути обережними та більш свідомо дотримуватися правил дорожнього руху.
Тож будьте максимально уважними та обережними на дорозі, переходьте проїжджу частину у спеціально відведених місцях. Дотримання правил безпечного руху всіма його учасниками ніколи не буде зайвим та вбереже від нещасного випадку.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11