Подяка ЗСУ за тиху ніч та мирний ранок. Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак надав інформацію про те, що ніч в області пройшла без ворожих обстрілів.
Посадовець акцентував, що сьогодні кожен українець вірить тільки в ЗСУ. Адже для наших бійців – захист Батьківщини, це, в першу чергу, величезна відповідальність. І вони гідно виконують своє завдання.
– Саме для того, щоб підтримати Захисників ми повинні бути єдині та гуртуватися навколо заповітної мети – нашої Перемоги, – впевнений посадовець.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/02/пм-1.jpg)
Нікопольщина була під обстрілом. Керівник обласної ради Микола Лукашук додав, що вчора знову під ударом опинилася Нікопольщина. Там протягом дня зафіксовано декілька ворожих обстрілів з важкої артилерії: вогнем окупанти накрили Покровську, Марганецьку громади та Нікополь. Атакували район і дроном. На щастя, ніхто не постраждав.
За словами очільника, в одному з сіл сталася пожежа, вогнем знищено легкову автівку. Внаслідок обстрілу пошкоджено 10 приватних будинків і ще півдесятка господарських споруд, мікроавтобус, 2 машини, магазин, приватне підприємство, газогони та електромережі. У Нікополі понівечено приватну оселю, будівлю приватного підприємства.
– Попри постійні обстріли, попри російський терор і залякування – Україна б’ється. Б’ються її люди, які не складуть зброю до Перемоги. Сили оборони на захисті, Президент з нами, ми згуртовані і сильні. Разом переможемо, – вірить Микола Васильович.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/м1-18-1024x627.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/м2-17.jpg)
Важливі питання – на контролі. Начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко доповів, що вчора відбулася нарада з головами територіальних громад району, на якій розглядалися питання стосовно їхжиттєдіяльності та забезпечення безперебійної роботи об’єктів цивільної інфраструктури.
Як зазначив Євген Вячеславович, на сьогоднішній день пріоритетними для мешканців регіону є питання водозабезпечення, ремонти доріг, робота електромереж та газогонів. А ось для жителів прибережних територій актуальними залишаються питання відновлення житла після обстрілів російськими окупантами.
Окрім того, в ході зустрічі обговорили й питання інформаційного супроводу рекрутингової кампанії щодо формування «Гвардії наступу». Євген Євтушенко наголосив на тому, що Міністерство внутрішніх справ України формує штурмові бригади Нацгвардії, Нацполіції та ДПСУ – «Гвардія наступу» і запрошує добровольців долучатися до звільнення українських земель та відновлення миру на наших територіях.
– Вирішення зазначених питань знаходиться на постійному контролі керівництва району та територіальних громад, – запевнив посадовець.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/2-16.jpg)
Місто втратило ще одного Героя… Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що війна забрала життя ще одного нікопольця:
– Захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від російських окупантів, виявивши стійкість та мужність героїчно загинув наш земляк, старший солдат 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ – 40-річний ПЕРЕКОТІЙ Володимир Ілліч. Прощання з загиблим відбудеться сьогодні. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-9-707x1024.jpg)
Тільки вперед, тільки до Перемоги! Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул акцентував на тому, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту залишається під повним контролем Збройних Сил України:
– Наші війська завдають ударів по районах зосередження окупантів. У районі одного з тимчасово окупованих сіл Херсонської області нашими підрозділами повністю знищено 4 одиниці броньованої техніки (БМП/САУ) та щонайменше 15 окупантів.
Що стосується самого міста, то у Кривому Розі повністю забезпечено роботу всієї критично важливої інфраструктури, комунальних підприємств, транспорту, медичної сфери та соціальних установ. Усі органи влади чітко виконують свої обов’язки. Ситуація повністю контролюється Радою оборони міста.
– Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили та нашу Перемогу! – закликав Олександр Вілкул.
Ані на мить не припиняємо вірити у наші ЗСУ, дякувати за кожен день життя та робити все, що в наших силах, щоб наблизити омріяний день Перемоги!