Обласна влада фінансово підтримає родини загиблих

В нашому регіоні розпочався прийом заявок на матеріальну допомогу для мешканців області, чиї рідні загинули внаслідок збройної агресії рф. Як зазначив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Лисак, в регіональній скарбниці на 2023 рік на подібні виплати родинам загиблих передбачено 70 млн грн.

Жоден мешканець регіону не залишиться сам на сам зі своєю бідою. Це непохитна позиція. А ворог відповість за кожне забране життя! Й ніколи не отримає пробачення! акцентував посадовець.

Які документи потрібні?

  • копія паспорту,

  • ідентифікаційний код платника податків,

  • підтвердження родинних зв’язків із загиблим,

  • свідоцтво про смерть людини, а також довідку про її причини.

  • інформацію про його банківський рахунок, відкритий у державній фінансовій установі.

Після цього пакет документів треба передати до Дніпропетровської обласної військової адміністрації. За додатковою інформацією мешканці області можуть звернутися до департаменту захисту населення ОВА за наступними номерами телефонів: (056) 720 94 46, (056) 770 90 29.

 

Як бачимо, держава і обласна влада намагаються всіляко підтримувати родини тих українців, які втратили своїх рідних на війні. Це особливо важливо у такий важкий для всіх час. Сил та витримки й сім’ям, які пережили таке страшне горе. Україна обов’язково відплатить за кожне невинне життя, обірване кривавою війною.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11