Українські військові вже понад півроку титанічними зусиллями утримують оборону Бахмута в Донецької області. Останнім часом там особливо гаряче. Ворожі війська невпинно штурмують місто, не шкодуючи людських ресурсів, обстрілюють з усього наявного в них озброєння, майже повністю знищили цивільну інфраструктуру. Фортеця Бахмут стала символом стійкості, незламності та сили наших Захисників. На Дніпропетровщині зустріли штурмову роту, яка повернулась після виконання бойових завдань у Бахмуті. На урочистому шикуванні оборонців відзначили державними й обласними нагородами. Про це повідомили в обласній державній адміністрації.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/1-5-1024x683.jpg)
Із серпня 2022 року мужні воїни виконували бойові завдання на найгарячіших напрямках Донеччини. Зокрема, у Майорську, Торецьку, Нью-Йорку. Бійці утримували позиції вздовж лінії зіткнення, охороняли критично важливі об’єкти інфраструктури і впевнено знищували ворогів.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/17-1024x683.jpg)
Нині штурмовики повернулись з найзапеклішої ділянки передової – Бахмуту.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/6-1024x683.jpg)
Очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак вручив Захисникам відзнаки Президента «За оборону України».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/5-2-1024x683.jpg)
– Справжні військові професіонали. Відважні, хоробрі та мужні. Вони знають, що таке честь і вірність присязі. Вже зробили і продовжують робити величезний внесок у майбутню Перемогу України, – промовив начальник Дніпро ОВА.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/18-1024x683.jpg)
Також наші Герої отримали нагороди і подяки від військового командування, Міністерства оборони України та позачергові звання. Воїнів відзначили й цінними подарунками.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/7-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/19-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/9-1024x683.jpg)
– Подякував нашим хлопцям і дівчатам, які захищають рідну землю. Мають всередині мужність, незламність. Вони – це міць, завдяки якій існує наша держава. Вони – це наша гордість, – констатував голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/10-1024x683.jpg)
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/14-1024x683.jpg)
Директорка однієї із дитячих музичних шкіл Дніпра Галина разом зі своєю вихованкою Анною виконали для військових пісню. А ще дівчинка розповіла вірш, на написання якого її надихнули подвиги українських Захисників.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/6Z5A7428-1024x683.jpg)
- Ми вирішили підготувати подарунок нашим солдатам. Від щирого серця. Аби підняти бойовий дух. Висловити безмежну повагу, – зазначила Галина.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/3-4-1024x683.jpg)
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/16-1024x683.jpg)
За зворушливий виступ Анюта отримала від бійців Прапор України з їхніми підписами.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/03/13-1024x683.jpg)
Пишаємося нашими мужніми, відданими Батьківщині воїнами! Дякуємо за подвиг в імʼя мирного та щасливого майбуття незалежної України!