На сесії міськради присвоєно почесні звання загиблим Героям

     У річницю широкомасштабного воєнного вторгнення росії на нашу країну, 24 лютого, відбулося пленарне засідання чергової 36 сесії Покровської міської ради 8 скликання. Депутати розглянули ряд важливих питань згідно з порядком денним.

      Про це повідомляє прес-служба міського голови.

      На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих воїнів-земляків та всіх українських Героїв, а також цивільних громадян, котрі загинули внаслідок російської агресії.

      Двом нашим загиблим Захисникам, які поклали життя у боротьбі за незалежність України, було присвоєно звання “Почесний громадянин міста Покров” (посмертно) – Кулябку Віталію та Тютюннику Олександру. Депутати одноголосно підтримали відповідні проєкти рішень.

     Зі щирими словами подяки й підтримки, міський голова Олександр Шаповал вручив відзнаки та медаль «За заслуги перед містом» рідним загиблих воїнів. Орден за «За мужність» III ступеня – родині Тарасова Олександра та «Сталевий хрест» – рідним Шульги Сергія передав начальник III відділу у м.Покров Нікопольського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник Олександр Лєвін.

      На сесії також погодили зміни у складі депутатського корпусу. На підставі Постанови Покровської міської територіальної виборчої комісії Нікопольського району Дніпропетровської області, з персонального складу комісії з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів, реалізації державної регуляторної політики виведено депутата Світлану Есаулову та введено Геннадія Тарасенка.

       В підсумку очільник міста звернувся до колег з подякою:

    – Сьогодні річниця повномасштабного вторгнення росії в Україну. Ми вистояли цей рік як місцеве самоврядування, як громада. Хочу подякувати за вашу роботу! Перемога буде за нами! Слава Україні!

     Після сесійного засідання наступного дня, 25 лютого, з належними військовими почестями, містяни провели в останню путь ще одного Героя – солдата, навідника аеромобільного взводу, аеромобільного батальйону 31-річного Погулича Миколу. Нескорений воїн загинув на фронтових стежках Донеччини.

      Щирі співчуття рідним! Вічна слава і світла пам’ять мужньому Захиснику!

      Низький уклін подвигу кожному, хто поклав життя за мирне небо нашої Батьківщини!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11