Тетяна Шелкова потребує нашої допомоги

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет звернувся до начальників Київської міської військової адміністрацій та обласних військових адміністрацій, керівників закладів освіти з рекомендацією перейти на дистанційний формат з 22 до 24 лютого 2023 року. Про це повідомили у відомстві.
«Наближається дата, яка принесла страшне горе на українську землю. День, який поділив наше життя на «до» і «після». 24 лютого 2022 року розпочалося жорстоке повномасштабне військове вторгнення рф. Відтоді щодня гинуть наші захисники, цивільне населення, ворог цілить по житлових будинках, школах, лікарнях, музеях. російські військові та їхні найманці нехтують нормами міжнародного гуманітарного права, для них не існує заборон щодо застосування зброї», – зазначив Сергій Шкарлет.
Станом на сьогодні внаслідок агресії рф пошкоджено 3 128 закладів освіти, з яких 441 – вщент зруйновано. Від рук окупанта загинула 461 дитина, 926 – отримали поранення.
Міністр закликав вірити в ЗСУ, берегти один одного і разом наближати перемогу.
Дітей Покрова і всієї Нікопольщини ця інформація не стосується, бо і так навчаються дистанційно. Але все ж таки звернути на неї увагу треба і в найближчі дні особливо пильнувати за дітьми.

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11