![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/749cdfbdc3f6167f5c74915253910dc8-300x158.jpeg)
Чи будуть з водою мешканці Нікопольського району? Як проблема з водопостачанням може вплинути на роботу комбінату?
Без світла, тепла, води і газу, даху над головою та здорового глузду – хочуть залишити мирних українців російські терористи. Рашисти практично щодня пробують реалізовувати
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/328329885_580108407357309_9108275779570928874_n-225x300.jpg)
Обдаровані діти Покрова не припиняють дивувати своїми досягненнями
В епоху цифрових технологій діти проявляють свої таланти, розвиваючись у різних напрямках сучасності. А вона вимагає вміння працювати у команді, шукати нестандартні рішення, креативно
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/6a89dbc-depositphotos-4477077-s-2--300x253.jpg)
Відійшов у вічність керівник дільниці геологорозвідки – БЕРЕЗАНСЬКИЙ Володимир Іванович
23 січня, на 71 році життя, внаслідок тяжкої хвороби, перестало битися серце начальника дільниці геологорозвідки Покровського ГЗК БЕРЕЗАНСЬКОГО Володимира Івановича. Він був дивовижною людиною, професіоналом
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/с5-3-300x200.jpeg)
Без електроенергії, але зі світлом у серці. Як живуть українці в умовах тотальної економії цінного ресурсу?
Протягом останніх декількох місяців українська енергосистема функціонує у вкрай важких умовах. Всьому виною – масовані терористичні ракетні удари по об’єктах цивільної та енергетичної інфраструктури України,
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/1674913777-617-240x300.jpg)
«Слава Україні!» – документальний фільм до річниці незламності
Французький письменник, філософ, драматург, політичний журналіст Бернар-Анрі Леві представить свій новий документальний фільм про Україну до річниці російсько-української війни. Про це у Телеграмі повідомляє
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2023/01/4-18-300x300.jpg)
31 січня, Дніпропетровщина: терор Нікопольщини не припиняється, на часі – питання водопостачання
Нікопольщина знову під прицілом окупантів. Керівник обласної ради Микола Лукашук повідомив, що Нікопольський район вкотре пережив неспокійну добу:– Вчора з важкої артилерії ворог обстріляв Червоногригорівську