Талановита покровчанка може стати фавориткою Judo Awards

Наша землячка, 18-річна дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко – талановита вихованка тренера Сергія Сінілова, завоювала чимало нагород, прославивши свою малу Батьківщину далеко за її межами. Ліза очолює найпрестижніші спортивні рейтинги та являється стипендіаткою міського голови. Нещодавно дівчина отримала звання Заслуженого майстра спорту України, стала лідером чемпіонату Європи серед юніорів, завоювала бронзову нагороду Чемпіонату світу. Та зупинятися на досягнутому вона не збирається.

Наступна мета Лізи – здобути перемогу в номінації «Висхідна зірка світового дзюдо» церемонії Judo Awards, яку проводить Міжнародна федерація дзюдо, щоб визначити найкращих дзюдоїстів року, а також підкреслити видатні досягнення спортсменів.

Підтримати нашу 18-річну зірочку та віддати за неї свій голос може кожен охочий. Для цього слід перейти за посиланням. Далі зареєструватися або увійти в свій акаунт та натиснути кнопку «Vote» у номінації «Rising Star 2022» під іменем нашої спортсменки.

Голосування за переможців вже розпочато. Воно триватиме до 31 січня. Переможці будуть оголошені в лютому під час турніру Grand Slam у Парижі.

Віримо, що Ліза зуміє обійти всіх суперників завдяки її наполегливому характеру та прагненню попри все досягати поставленої цілі! Знай, Покров з тобою!!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11