Гороскоп на тиждень з 16 по 22 січня 2023 року

Овен. Час нових знайомств, оригінальних ідей. Поки що немає значних досягнень, проте загалом життя протягом цього тижня стає цікавішим і романтичнішим. Спробуйте написати тим із Ваших друзів, із ким Ви давно не спілкувалися. Сприятливий період для тих, чиї творчі захоплення пов’язані з будь-якою копіткою діяльністю, приділіть увагу фізичної активності. Відпустіть те, що Ви просували минулого року, настав час нових починань.

Тілець. Тиждень терплячого, неквапливого просування та розвитку найважливіших для Вас справ. Часом обставини вимагають виявити власний характер, але також необхідний самоконтроль під час спілкування з іншими людьми – скандали спалахують на рівному місці. Можливо, Ви вирішите щось змінити у сфері особистих та ділових взаємин. Хоча зараз краще більше часу приділити професійній сфері та реалізації свого задуму. Але не рвіться агресивно вперед інакше зазнаєте розчарування через велику кількість затримок та невдач.

Близнюки. Цілком можливо, що Ви поставите під сумнів деякі з ініціатив минулого року і визнаєте їх нереалістичними. Наразі йде накопичення ресурсів, які знадобляться надалі, вони живитимуть практично весь 2023 рік. За можливості накопичуйте цінну інформацію, акумулюйте фінансові кошти, шукайте співпраці з іншими людьми. Протягом тижня з’являться нові знайомства, можливість знайти стратегічних союзників та налагодити із ними вигідні, збалансовані взаємини.

Рак. Досить складно досягти внутрішньої рівноваги, що може спричинити значні емоційні переживання. Обставини вимагають від Вас значного терпіння, оскільки доведеться багато й наполегливо працювати над ув’язуванням різних не дуже значних деталей. Цілком імовірно, що Ви будете обмежені в ресурсах і що за виконану роботу не отримаєте ту суму, на яку розраховували або яку Вам обіцяли. Не піддавайтеся песимізму. А коли надається можливість відпочити, намагайтеся максимально відновлювати сили.

Лев. У Вашому житті з’являється велика кількість потенційних партнерів, співробітників, союзників, і можливо непросто вирішити, хто з них більше підходить для Вас. Не втрачайте можливість вирушити у подорож або відрядження – там на Вас може чекати зустріч, яка згодом виявиться доленосною. Тиждень сприятливий для сімейних справ, шлюбних та романтичних взаємин. Прагнення до взаєморозуміння, емоційної близькості, душевного комфорту позитивно вплине і на Вашу професійну сферу.

Діва. Може виникнути прагнення перевірити свої взаємини з іншими людьми на міцність, розібратися, чи все в них нормально. Якщо йдеться про ділове партнерство, це цілком розумне прагнення, яке допоможе Вам уникнути неприємних сюрпризів у майбутньому. Однак, не варто наражати на небезпеку особисті емоційні відносини. Якщо Ви дасте волю своїм ревнощам і підозрілості, то просто ускладните життя – собі та близькій людині. Зараз від Вас потрібен спокій та терпіння, щоб створити гармонійний психологічний клімат у сім’ї та романтичній сфері.

Терези. Цього місяця право вирішального голосу належить Вашому партнеру, і не все складається так, як хотілося б Вам. Однак, у Вас є можливість проявити свою силу, використати свій вплив на оточення, показати, що Ви вмієте розпоряджатися грошима та керувати ситуацією. Можливо, доведеться помірятися з кимось силами, і навіть якщо не Ви переможете, намагайтеся показати все найкраще, на що здатні. Тиждень може принести завершення будь-яких взаємин, ділових або особистих, або ж Ви забажаєте позбутися залежності, що обтяжує Вас.

Скорпіон. У житті може виникнути щось нове, але для цього від Вас може знадобитися зробити крок назустріч комусь, проявити ініціативу. Можливо, в результаті Вам вдасться знайти рішення для давньої проблеми, зрушити з місця справу, що забуксувала або хоча б дізнатися щось нове про себе. Це гарний тиждень для підписання контрактів, розрахованих на тривалий період та вигідних для обох сторін. Якщо є така можливість – візьміть відпустку, відпочиньте. Якщо ні – вирішіть для себе, що поспішати Вам нікуди, можна зупинитися, подумати і згадати всі дрібниці, які раніше відкладали на потім.

Стрілець. Накопичуйте важливу інформацію, подивіться довкола – можливо, Ви знайдете джерела підтримки, які раніше не помічали, розширіть свої горизонти. Займіться цікавими справами, улюбленим хобі, не дозволяйте іншим залазити у Ваше життя і затьмарювати його. Наповніть свій час романтикою та пригодами. Нехай цей тиждень буде приємним і безтурботним, оскільки попереду у Вас багато наполегливої роботи. Вдалий період для зустрічей із новими людьми, відвідування цікавих місць, підготовки бази для нових видів діяльності.

Козоріг. Активно включайтеся в різні справи, не втрачайте свій шанс – на Вас чекають подорожі та пригоди. Ви повинні старанно попрацювати, щоб розкрутити колесо своїх справ. Не слід ухвалювати поспішних рішень, а також не варто пов’язувати себе будь-якими зобов’язаннями до кінця цього місяця. Ведіть розмірений спосіб життя і дозвольте всьому йти своєю чергою. Спробуйте поєднувати роботу з відпочинком, щоб Ваш організм зміг гідно витримати підвищене навантаження і не захворіти в невідповідний момент.

Водолій. Час змін, прогресу, нових починань, великих можливостей. Ви можете зробити суттєвий ривок уперед в напрямку своєї мрії, здобути незалежність. Ваші дії протягом цього тижня значно впливають на наступні місяці року. Сформулюйте, ясно уявіть свої цілі та почніть працювати у їхньому напрямку. Шукайте і не втрачайте нові перспективи, цікаві ідеї. Ваша енергія – на підйомі, настав час діяти. Найкраще розраховувати тільки на свої сили, крокувати вперед рішуче та сміливо, яскраво виявляти свою індивідуальність.

Риби. Дозвольте собі зайнятися тим, що Вам по-справжньому подобається, викликає найбільше натхнення. Можливо, саме ця справа і приведе до бажаного успіху. Внесіть у своє життя якнайбільше нового: знайомтеся з цікавими людьми, спробуйте робити те, чим Ви ніколи раніше не займалися, зрештою, оновіть свій гардероб або займіться спортом! Будьте щирими, відкритими і навіть зайва прямолінійність зараз не зашкодить. Вас переповнюють ідеї, пов’язані з новою темою, яка нещодавно увійшла у життя.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11