Гороскоп на тиждень з 9 по 15 січня 2023 року

Овен. Для Овнів новий тиждень – не найкращий час для того, щоб йти напролом, як Ви звикли. Більш зручні доріжки для Вас зараз – в обхід. Виявляйте гнучкість, дипломатію. Це слушний час для наведення ладу, зміцнення фундаменту, пошуку та усунення слабких місць у Вашому проєкті. Будьте практичні, раціональні та намагайтеся діяти відповідно до певної системи. Якщо щось не дається, оцініть перешкоду, що виникла. Можливо, вона вказує Вам на те, що необхідно змінити щось у собі чи підході до справи. Але не виключено також, що перешкода лише перекриває Вам шлях, що веде в нікуди, допомагаючи уникнути помилок.

Тілець. Тиждень сприятливий для творчості та будь-якої діяльності, пов’язаної з мистецтвом і красою. Також це вдалий час для відряджень, цікавих зустрічей та спілкування. Зірки рекомендують зустрітися зі старими друзями. Найімовірніше, у них накопичилося багато цікавого для Вас. Можливо, це призведе до додаткових витрат, зате принесе масу задоволення та позитивних емоцій. Цілком можливо, що в голові у Вас виникнуть нові плани та ідеї, які можна буде реалізувати вже в січні 2023 року та отримати перші плоди.

Близнюки. Протягом тижня відбудеться багато важливих подій, наслідки від яких Ви відчуєте навесні 2023 року. Будьте уважні до деталей, нюансів та натяків, подумайте, не поспішаючи, що вони можуть означати для Вас. Не дозволяйте своїм емоціям виходити з-під контролю, і брати над Вами гору. Побережіть своїх партнерів, виявіть витримку та толерантність. Приділіть час для підтримки та зміцнення дружніх і партнерських взаємин. Дослухайтеся до порад родичів та близьких друзів (особливо до жінок).

Рак. Вас переповнює неспокійна енергія, з’являються несподівані здібності. Ви чітко відчуваєте, що у Вашому житті щось починається і хвилюєтесь через це. Сидіти та не діяти зараз просто неможливо, Вам необхідно щось робити, кудись бігти. Прагнення щось почати і одразу чогось досягти надзвичайно сильне, тому щоб уникнути негайного розчарування, важливо знати, що зараз ще не час для досягнень. Найімовірніше, та ідея, яка захопила Вас цього місяця, недовговічна, проте вона однаково послужить кроком уперед.

Лев. У життя ввійде щось нове, абсолютно несподіване для Вас. Та аодночасно приходить розуміння того, що деякі з починань минулого року не виправдали себе. Із чимось доводиться розлучатися і від цього трохи сумно. Той досвід, який Ви набули за минулі місяці, дуже цінний, він дозволить Вам більш активно та успішно йти далі. Сміливо беріть на себе роль керівника, не бійтеся взяти участь у конкурсі чи змаганні. Від того, наскільки успішно Ви проявите свої організаторські здібності, залежить подальше просування Вашого проєкту.

Діва. Можливо, саме цього місяця Ви зможете побачити перші результати тієї нової справи, яка з’явилася у Вашому житті наприкінці 2022 року. Щоправда, результати поки що можуть бути нематеріальними, а виявляться насамперед у Вашій здатності володіти ситуацією та впливати на інших людей. У попередні місяці Ви уявляли свій новий задум у найзагальніших рисах, і цього було достатньо. Тепер необхідно підійти до справи більш детально, досконало розібратися в тому, чим Ви займаєтеся.

Терези. У Вашій роботі, важливому проєкті, можуть виявитися слабкості, що перешкоджають досягненню успіху. Не шкодуйте часу для того, щоб побути на самоті, подумати, спробувати розібратися в причинах того, що відбувається. Необхідно завершити якнайбільше справ, за винятком тих, що мають тривалий цикл розвитку. Можливо, якісь із Ваших задумів виявилися не дуже успішними – позбудьтеся їх, адже незабаром настане чергова фаза Вашого життя – там будуть нові ідеї, прагнення, можливості.

Скорпіон. Ви можете відчувати занепокоєння, може здаватися, що Ви втрачаєте мету чи сенс життя, і все розвалюється. Розплатіться з боргами, відпустіть того, хто сам хоче від Вас піти, позбавтеся безперспективних зв’язків, дослухайтеся до ознак нового у Вашому житті. Це може бути просто ідея, а може бути зустріч із важливою людиною. Мине трохи часу, і виникне нова мета, в житті з’явиться оновлений зміст. Протягом тижня бажано не ухвалювати жодних важливих рішень, просто тому, що Ви можете і не здогадуватися, що на Вас чекає незабаром.

Стрілець. Те, що захопило Вашу уяву наприкінці грудня-початку січня, навряд чи виявиться довговічним. Зараз важливо переглянути плани та врахувати те нове, що починає проявляти себе у Вашому житті. Наприкінці тижня Ви почуватиметеся вільним та повним оптимізму, тому не відмовляйтеся від нових перспективних пропозицій. Ви отримаєте цікавий досвід, нові враження, матимете корисні знайомства.

Козоріг. Ви особливо виразно відчуєте, що життя сповільнюється і якийсь його етап підходить до завершення. Однак не піддавайтеся зневірі та втомі. Відпочиньте, накопичте сили – попереду на Вас чекає багато цікавого. Не поспішайте купувати щось нове – заощадите ресурси. Наведіть лад у справах, згадайте, кому Ви щось заборгували, і докладіть зусиль, щоб роздати борги. Протягом тижня важливо все розставити на свої місця. Не треба прагнути заглянути за обрій, беріться за те, що під рукою і дійте, не поспішаючи та ґрунтовно.

Водолій. Ви сповнені ідей та оптимізму, Вам хочеться негайно що-небудь зробити. Так, використовуйте свій запас оптимізму для того, щоб радісно, з легким серцем, віддати іншим людям те, що Ви їм винні, і залишити в минулому те, що Ви не візьмете в майбутнє. Сприятливий тиждень для того, щоб від слів перейти до справ, від теорії – до практики, і зробити щось реальне заради високих ідеалів. Весь світ розкривається перед Вами, і все довкола здається надзвичайно цікавим та наповненим змістом.

Риби. Турбує щось далеке та абстрактне, проте зараз настав час, щоб подбати про своїх ближніх, показати їм, що Ви можете бути щедрими не лише на словах. Ви відчуєте, що зможете щось змінити у житті. Попереду на Вас чекає новий життєвий етап. Не шкодуйте душевного тепла, щоб зміцнити стосунки з тими, хто Вам дорогий, і забезпечити собі підтримку найближчих людей за часів змін. Обставини тижня допоможуть прокинутися Вашому артистичному таланту.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11