Вчителі Дніпропетровщини отримали понад 1,5 тисячі ноутбуків

     Вчителі Дніпропетровщини отримали понад півтори тисячі сучасних ноутбуків, без яких, на жаль, сьогодні неможлива організація дистанційного навчального процесу. Оскільки більшість освітян через війну змушені працювати у дистанційному форматі, сучасні гаджети допоможуть покращити навчальний процес. Необхідну техніку отримали школи у 34 громадах Кам’янського, Дніпровського, Новомосковського та Нікопольського районів. Придбати її допомогли компанії «Microsoft» та «Hewlett-Packard».

     — Такий подарунок – ініціатива Фундації Олени Зеленської та частина проєкту «Цифровий актив для України». Придбати їх допомогли благодійники. Ми отримали понад 1,5 тис. нових ноутбуків. Вони оснащені сучасною операційною системою, підтримують усі необхідні програми для дистанційного навчання. Чекаємо ще на 6 тис. гаджетів, – зазначила начальниця управління департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Валентина Середня.

      Щоб зробити уроки цікавими, педагоги постійно виходять у мережу, опановують різні програми, підвищують рівень цифрової грамотності. Отримані ноутбуки їм у цьому якнайкраще допоможуть.

     – Під час дистанційного навчання наші вчителі користуються гугл-формами, роблять презентації, створюють спільні таблиці. Вони постійно навчаються, щоб бути попереду «просунутих» учнів. Сучасне обладнання допоможе використовувати цифрові технології, – розповіла головний спеціаліст відділу Верхньодніпровської міської ради Марина Захарук-Чайченко.

     У прифронтовій Томаківській громаді Нікопольського району працює майже 300 вчителів, які зуміли підлаштуватися до викликів воєнного часу. Вони продовжують навчати дітей онлайн у першу і другу зміну: за окремим графіком – з тими учнями, які виїхали за кордон.

     – У нас постійні відключення світла. Вчителі підлаштовуються: складають графіки, щоб кожна дитина отримала необхідні знання. На жаль, не у всіх педагогів є власний ноутбук. Нові лептопи дозволять працювати безперебійно і комфортно. Це справжній новорічний подарунок,наголосила начальник відділу освіти Томаківської селищної ради Віта Калашник.

     Ми також радіємо, що освітяни отримали сучасні гаджети, які допоможуть їм зробити навчання цікавим та якісним. Дякуємо незламним вчителям за те, що попри складнощі воєнного стану, роблять все можливе, аби і далі вести наших дітей у країну знань!

За матеріалами Офіційного сайту ДніпроОДА

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11