Гороскоп на тиждень з 26 грудня 2022-го по 1 січня 2023 року

Овен. Період характеризується необхідністю мобілізації сил для фінального кидка. Спробуйте вирішувати звичайні завдання нестандартними методами. Вам потрібен інший досвід, щоб правильно оцінити ситуацію. Обставини не вимагатимуть критичної напруженості сил, але трохи більше гнучкості не завадить. Дослухайтеся до порад колег. Спільно Ви діятимете успішніше, але цілком можливо, що не успіх визначить Ваше становище у майбутньому.

Тілець. Тиждень роздумів та важливих усвідомлень. Правильно оцінивши перспективи, Ви зрозумієте, що треба змінити тут і зараз. Рівень доходів повністю залежить від Вашої працездатності, а вона на досить високому рівні, якщо не піддастеся спокусі вдаватися до лінощів і розваг. Самотні представники знаку опиняться перед вибором, який багато що визначить. Не бійтеся зробити перший крок, навіть якщо все складно. Важливіша чистота Ваших намірів, решта додасться у процесі.

Близнюки. У другій половині місяця Ви будете зайняті копіткою роботою з документами та наведенням ладу у проєктах. Не упускайте жодної пропозиції, яка обіцяє додатковий заробіток. Настає черговий доленосний цикл. Наполягайте на своєму, незважаючи ні на що, але дійте м’яко і тактовно, не переходьте межі. Загалом, якщо хтось зараз явно тисне на Вас, розірвіть із цією людиною будь-який зв’язок, інакше Ви просто не знайдете бажаного.

Рак. Спробуйте знайти творчий підхід для вирішення завдань, які поставить перед Вами керівництво. Будьте готові до того, що на них доведеться витратити чимало часу. В особистому житті у Вас, як і раніше, не все складається: Ви сумніваєтеся: зберігати старі стосунки чи пуститися у вільне плавання. Вільні отримають шанс зустріти цікаву людину, з якою можна залікувати старі серцеві рани. Намагайтеся не прив’язуватися і не будувати далекосяжних планів. Можливі конфлікти з ріднею на ґрунті фінансових питань. Відчуття легкої туги віщує швидкі зміни, тому приготуйтеся до нових можливостей.

Лев. Період буде відносно стабільним у плані фінансів, проте бажаного рівня очікувати поки що не доводиться. Підприємці зможуть підвищити прибутковість компанії, але для цього доведеться піти на невеликий ризик. Вдалими будуть проєкти, пов’язані з Інтернетом та цифровими технологіями. Службовцям варто змінювати роботу тільки в тому разі, якщо надійшла вигідніша пропозиція. Втома на роботі сильно послаблює Ваш організм, тому не нехтуйте сном.

Діва. У цей період Ви багато їздитимете з робочих питань, контактуватимете з новими людьми. Молоді фахівці отримають підтримку впливових осіб. Перед святами Вас турбуватиме лише фінансове питання, тому добре знайти підробіток – тут Вам допоможуть давні колеги. До кінця року чекайте на прихід великої винагороди, премії або дорогого подарунку. Приділіть особливу увагу своєму здоров’ю та постарайтеся зустріти 2023 рік у гарному настрої.

Терези. У Вас відкриється друге дихання, зможете довести до фіналу всі справи, які висіли мертвим тягарем довгий час. Енергія та мотивація допоможуть впоратися з усіма справами, сил вистачить і на підготовку до Нового року. Сімейним парам варто намагатися зблизитись, можливо, спільна подорож допоможе освіжити почуття. Бережіть свій організм від переохолодження та стресів. Не рекомендовані далекі поїздки та авіаперельоти.

Скорпіон. У цей період Ви будете по-справжньому кохані та бажані, а передчуття свята подарує Вам гарний настрій. Ви можете отримати вигідні пропозиції, які збільшать Ваші прибутки в рази. Однак, наберіться терпіння, це станеться не раніше останніх чисел місяця. Зірки радять замислитися над зміною місця роботи чи здобуттям нової професії. Підприємці будуть змушені зайнятися податковими деклараціями, рекомендується обережно заповнювати папери, перевіряючи всі пункти.

Стрілець. У роботі зробіть тимчасову паузу, вона потрібна для переоцінки своїх здібностей. Передчуття позитивних змін не залишає Вас останнім часом, але для підтримки стабільних доходів Вам доведеться старанно працювати, не відволікаючись на новорічні розваги. Можливо, Ваші стосунки переживають складні часи, але це може лише згуртувати родину та об’єднати. У цей період Вам вдасться залагодити майнові суперечки із родичами.

Козоріг. Всі Ваші сили забиратимуть домашні справи та побутові турботи. Ведіть здоровий спосіб життя, відмовтеся від поганих звичок і взагалі більше відпочивайте. Настає вдалий час для налагодження особистого життя, особливо у самотніх людей. В іншому доведеться серйозно попрацювати. Багато пар ухвалять рішення про спільне проживання, пропозиція про одруження буде усвідомленою і зміцнить стосунки. Можливе отримання винагороди за додаткову роботу, Вам можуть повернути старий борг.

Водолій. Багато хто з Вас може несподівано змінити не тільки місце роботи, а й напрям діяльності, але для цього доведеться навчатися новому й освоювати цифрові технології. Пам’ятайте, що кожна медаль має дві сторони. Якщо зміни здаватимуться дуже сприятливими – шукайте підводне каміння. Якщо все здаватиметься в негативному світлі – зачекайте і шукайте щось позитивне. На бізнесменів чекає каскад вдалих угод, зв’язки з великими інвесторами зміцняться, а також з’являться нові партнери.

Риби. Всесвіт допоможе наприкінці року згладити усі Ваші внутрішні переживання. Пам’ятайте, що найтемніша ніч перед світанком, а неприємності можуть залучити у Ваше життя щось важливе та найкраще. Налаштуйтеся на оптимізм, Вам важливо буде зуміти попросити про допомогу близьких людей і забути хоч на хвилину про гордість. Також допомагайте у відповідь тим, хто простягнув Вам руку. Бережіть своє здоров’я, особливо нервову систему – це допоможе запобігти безлічі інших проблем.

Всім продуктивного та мирного робочого тижня!

Все буде УКРАЇНА!

Сподобалась ця стаття?

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11