Вітаємо з ювілеєм справжнього ПРОФІ трудової та профспілкової ниви – Віктора КУНИЦЬКОГО

     Більше 40 років вірності комбінату та відданості своєму рідному підрозділу, понад 30 років профспілкового лідерства, професійне визнання, велика повага за справедливість, мудрість, чесність, надзвичайна скромність, слушні поради і відмінне виконання поставлених завдань. А ще – підтримка, щире кохання, гордість та надійний тил для своєї родини. Всі ці слова ми присвячуємо нашому колезі, високопрофесійному електрослюсарю спеціалізованої лабораторії електромеханічних вимірювань, голові цехової профспілкової організації Центральної енерголабораторії – Віктору КУНИЦЬКОМУ. Він сьогодні відзначає своє 65-річчя.

     Про цю людину можна говорити годинами. Він той, хто гідно крокує своїм життєвим шляхом, заслуживши авторитет та визнання за сумлінне виконання трудових обов’язків та впевнену громадську позицію у справі захисту прав і підтримки «людей праці». Віктор Борисович вболіває за свою справу, робить її з повної самовіддачею, відповідальністю та професійною якістю. Цьому навчає і своїх послідовників.
     Принципи справедливості та допомоги людям для нього в пріоритеті, як і родинні цінності. Віктор Куницький – опора для своєї коханої дружини Надії (голови профспілкової організації Олександрівської збагачувальної фабрики), перший порадник та помічник для дітей і найкращий у світі дідусь для онуків. Наш ювіляр – та людина, яку можна, не вагаючись, назвати «Відмінником по життю».
     Шановний наш Вікторе Борисовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею
від профспілкового комітету комбінату та колективу Центральної енерголабораторії. Бажаємо тільки примножувати всі Ваші здобутки, упевнено крокувати по життю. Невичерпної Вам енергії, міцного здоров’я, родинного благополуччя і мирного неба над нашою Україною. Ми Вас поважаємо, ми Вас цінуємо, ми Вам дякуємо за особистий приклад гідної людини!

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11