Більше 40 років вірності комбінату та відданості своєму рідному підрозділу, понад 30 років профспілкового лідерства, професійне визнання, велика повага за справедливість, мудрість, чесність, надзвичайна скромність, слушні поради і відмінне виконання поставлених завдань. А ще – підтримка, щире кохання, гордість та надійний тил для своєї родини. Всі ці слова ми присвячуємо нашому колезі, високопрофесійному електрослюсарю спеціалізованої лабораторії електромеханічних вимірювань, голові цехової профспілкової організації Центральної енерголабораторії – Віктору КУНИЦЬКОМУ. Він сьогодні відзначає своє 65-річчя.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/75446681_799935530452026_1188792139455135744_n-1024x683.jpg)
Про цю людину можна говорити годинами. Він той, хто гідно крокує своїм життєвим шляхом, заслуживши авторитет та визнання за сумлінне виконання трудових обов’язків та впевнену громадську позицію у справі захисту прав і підтримки «людей праці». Віктор Борисович вболіває за свою справу, робить її з повної самовіддачею, відповідальністю та професійною якістю. Цьому навчає і своїх послідовників.
Принципи справедливості та допомоги людям для нього в пріоритеті, як і родинні цінності. Віктор Куницький – опора для своєї коханої дружини Надії (голови профспілкової організації Олександрівської збагачувальної фабрики), перший порадник та помічник для дітей і найкращий у світі дідусь для онуків. Наш ювіляр – та людина, яку можна, не вагаючись, назвати «Відмінником по життю».
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/Privitannya-choloviku-v-prozi.jpg)
Шановний наш Вікторе Борисовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого ювілею
від профспілкового комітету комбінату та колективу Центральної енерголабораторії. Бажаємо тільки примножувати всі Ваші здобутки, упевнено крокувати по життю. Невичерпної Вам енергії, міцного здоров’я, родинного благополуччя і мирного неба над нашою Україною. Ми Вас поважаємо, ми Вас цінуємо, ми Вам дякуємо за особистий приклад гідної людини!