Україна отримає ще десять тисяч терміналів Starlink

      Україна уклала угоду з американською корпорацією Ілона Маска Space Exploration Technologies Corp щодо постачання понад 10 тисяч терміналів супутникового зв’язку Starlink для забезпечення сталого зв’язку у разі зникнення світла після російських повітряних атак. Система Starlink надає доступ до високошвидкісного інтернету навіть у віддалених місцях, використовується в цивільних і військових цілях. Starlink відіграла важливу роль ще на початку війни, оскільки її антени дозволяли українським військам підтримувати зв’язок, коли вони відбивали натиск російських окупантів.

     Віцепрем’єр-міністр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю Bloomberg розповів, що пристрої будуть відправлені до України найближчими місяцями:

      — SpaceX і Ілон Маск швидко реагують на проблеми і допомагають нам… Маск запевнив нас, що і надалі буде підтримувати Україну. У разі відключення електроенергії, я в той же день написав йому повідомлення, він миттєво відреагував і вже зробив певні кроки.

     За його словами, альтернативи супутниковому зв’язку немає. А план дій на випадок надзвичайних ситуацій передбачає розгортання тисяч “Пунктів незламності” – місць, де українці зможуть отримати безперебійний доступ до електроенергії, опалення та Інтернету, частина з яких забезпечується антенами Starlink.

     – Ми готові місяць прожити без електрики, аби був хоча б мобільний зв’язок та смс-повідомлення. Щодо інтернету, то у нас є багато Starlink, але головне, що ми отримали кивок на ще одну партію, яка буде використана для стабілізації зв’язку на випадок критичних ситуацій, – акцентував Михайло Федоров.

     З початку повномасштабної війни Україна отримала близько 22 тисяч антен Starlink. Також повідомляється, що уряди кількох країн ЄС готові розділити між собою оплату за Starlink для України.

     – На сьогодні всі фінансові питання вирішені, – зазначив віцепрем’єр.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-12-20/ukraine-to-get-thousands-more-starlink-antennas-minister-says?srnd=premium-europe

      Вдячні Ілону Маску та корпорації Space Exploration Technologies Corp за підтримку України шляхом надання супутникового зв’язку. Starlink є справжнім помічником для наших незламних ЗСУ та всієї держави, що воює за Перемогу добра над вселенським злом, здобуття миру для всього цивілізованого світу.

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11