І знову потерпає Нікопольський район. Керівник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко, доповів, що всю ніч напружено було на Нікопольщині:
– росіяни тероризували «Градами», «Ураганами» та важкою артилерією дві громади – Нікопольську та Марганецьку. Скерували туди щонайменше 30 снарядів. На щастя, минулося без загиблих та поранених. Представники ДСНС продовжують обстежувати уражені території – з’ясовують деталі обстрілів.
У інших районах вночі сирена попереджала про небезпеку, та обійшлося без надзвичайних ситуацій. І станом на ранок спокійно.
https://www.facebook.com/Valentyn.Reznichenko
Інформаційна безпека – понад усе. Очільник обласної ради Микола Лукашук надав інформацію про те, що вчора протягом дня в області не зафіксовано ворожих обстрілів. А ось в Червоногригорівській громаді, що на Нікопольщині, енергетики повернули світло в оселі тамтешніх мешканців після нічних атак.
Також посадовець зазначив, що таке відносне затишшя не повинно нас розслабляти:
– Війна не закінчилася, загроза ракетних ударів залишається високою. російські терористи можуть активізуватися з ракетами будь-якої миті. Вони інакше не вміють. Тому правила безпеки – понад усе. В тому числі, й інформаційної. На жаль, навіть на десятому місяці повномасштабної війни знаходяться люди, які публікують детальні фото чи навіть точні адреси прильотів. Але це грає на руку окупантам, які ніколи не нехтують розвідкою з відкритих джерел. Аналізуюють фото, моніторять телеграм-канали і соціальні мережі, порівнюють локації, вишукують лазівки та дрібні деталі. А потім коригують свої удари, враховуючи знайдену в мережі інформацію. Те ж саме стосується і фото та відео роботи ППО. Публікуючи їх, люди наражають на небезпеку і себе, і українських захисників. Росіяни постійно намагаються вирахувати локації наших військових з ППО. Активність ворожої авіації на східних та південних кордонах Дніпропетровської області – це в тому числі, спроба виявити нашу протиповітряну оборону. Ніколи не забувайте про це і не допомагайте ворогу. Жодних публікацій в мережі, допоки офіційні джерела не нададуть всю інформацію в допустимому обсязі.
Микола Лукашук також попросив завжди дотримуватися інформаційної тиші та не гнатися за сумнівною хвилиною слави, бо її ціна може бути занадто високою.
– Україна переможе. Жодних сумнівів чи зневіри. Тільки робота на результат. Працюємо далі, – закликав очільник облради.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/ми-р-1.jpg)
Нікопольщина втратила Героя… 11 листопада, захищаючи незалежність держави, виконуючи бойове завдання, загинув старший солдат, боєць 1-ої роти, 92-ої штурмової бригади ЗСУ мешканець с.Приміське 35-річний ВАСИЛЬЧЕНКО Микола Іванович.
З Героєм попрощалися 10 грудня у селі Приміське.
Вічна Слава та пам’ять!
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/1-13.jpg)
Місто вкотре зазнало обстрілу. Мер Нікополя Олександр Саюк повідомив, що внаслідок нічних обстрілів, на щастя, обійшлося без постраждалих та без поранених. Детальна інформація ще уточнюється.
– Вся інфраструктура в місті працює, комунальні підприємства функціонують у штатному режимі. Будьте уважні, слідкуйте за офіційними каналами у телеграм/вайбер, не ігноруйте сирену, – закликав Олександр Іванович.
Кривий Ріг працює на Перемогу. Начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул доповів, що ситуація на Криворізькому напрямку фронту повністю перебуває під контролем ЗСУ:
–За інформацією Генштабу ЗСУ, на Херсонському напрямку ворог обороняється. Наші підрозділи завдають точних ударів по пунктах управління, районам зосередження особового складу, артилерії та складів боєприпасів окупантів. Бойовий дух хлопців дуже високий і вони готові й далі бити ворога! Військова адміністрація міста продовжує і продовжуватиме – до нашої Перемоги, надавати допомогу нашим військовим у матеріально-технічному забезпеченні.
Щодо ситуації у місті, то вся важлива інфраструктура функціонує, ситуація повністю знаходиться під контролем Військової адміністрації та ЗСУ. Органи влади, комунальні та міські служби працюють у штатному режимі.
Найсерйознішим викликом, за словами посадовця, залишається ситуація в енергетичному секторі:
– Енергетики роблять все можливе та неможливе для ліквідації наслідків ракетних ударів по енергосистемі України. Наше завдання у цій ситуації зберігати витримку та спокій – це теж наша зброя проти планів ворога, – відзначив Олександр Юрійович.
Кривий Ріг продовжує приймати біженців. Минулого тижня кількість лише офіційно зареєстрованих переселенців перевищила 69 тисяч осіб. Реально ця цифра сягає понад 75 тисяч.
– Кривий Ріг та всі ми працюємо на нашу Перемогу. Дякую кожному, хто робить свій внесок. Жодними ракетами і ніякими «шахідами» нас не залякати і не зламати! Зберігаємо спокій, витримку, віримо у наші Збройні Сили! – традиційно закликав Олександр Вілкул.
![](https://pokrovgzk.com.ua/wp-content/uploads/2022/12/зсу.jpg)
Розпочинаємо новий робочий тиждень з подяки нашим мужнім ЗСУ за їхню титанічну працю. Бажаємо кожному Захиснику янгола-охоронця! Також не втрачаємо віри у те, що разом ми зуміємо протистояти загарбникам і відновити мир на рідній землі. Гуртуємося навколо цієї мети та день за днем наближаємо нашу Перемогу!