Наш Президент став найвпливовішою людиною в Європі у 2022 році

     Таким Володимира Зеленського визнало європейське політичне видання Politico. Всього до рейтингу найвпливовіших людей Європи потрапило 28 осіб – 18 чоловіків та 10 жінок. Серед них є політики, освітяни, кліматологи, дипломати та економісти. Повідомляється, що список складали на основі експертних оцінок, думок журналістів та впливових людей, з якими спілкувалось видання.

     Позиція Politico аргументується тим, що, зараз, коли Україна захищає свою цілісність, свободу та незалежність у протистоянні ворожій росії, яка нахабно вдерлась на чужу територію, лідер нашої держави стоїть на своєму посту разом з народом. Президент України не боїться висловлювати свою позицію вістовим «глибам», стукає в усі двері, аби захистити країну та її народ, на вірність яким він присягав. Його впевненість – наша віра і сила. Це помічає Європа, це бачить і відчуває увесь світ. Тому і європейські лідери, які перемогли на виборах у своїх країнах, прагнуть відвідати Київ, щоб поспілкуватись і сфотографуватись з главою нашої держави.

     «Стояти поруч з ним – ось як політики прагнуть, щоб їх бачили. Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з Україною – в це мало хто вірив до вторгнення росії в лютому. Його комунікативні навички були ключовими. Його риторика чітко вказує на зловмисність російського режиму, проти якого він бореться, розвіюючи віру значної частини Європи – особливо Берліну і Парижу – в те, що москва може бути партнером«, — підкреслили журналісти Politico.

     Наш Президент вже прокоментував таке високе європейське визнання УКРАЇНИ:
     – Вдячний виданню Politico Europe за відзнаку для українців. Саме для українців – бо лідер може бути по-справжньому впливовим тільки тоді, коли він чи вона представляє не одного лиш себе, а спільну волю, спільну мрію, спільну мету його народу. Так ми живемо в Україні.
     Ми максимально об’єднані – і тому максимально міцні. Ми зосереджені на захисті нашої незалежності – і тому нам стільки вдається. Ми опинились перед загрозою втратити все – і тому знайшли силу, щоб стати номером один.
     І для мене честь – представляти всіх українців і спрямовувати нашу спільну волю заради спільної мрії, заради спільної мети. Вірю, що і наступного року українці будуть найвпливовішими. Але – вже у мирі.

     Нагадаємо, що американський журнал Time також назвав персоною 2022 року Президента України Володимира Зеленського та «дух України».

     Дуже приємно те, що саме нашого Президента Володимира Зеленського чують, бачать, визнають і підтримують у всьому цивілізованому світі. Він – наша непохитна стіна, справжній лідер, котрий веде за собою цілу націю Переможців. Разом з ним ми обов’язково здолаємо російських терористів і відбудуємо найкращу в світі країну.

                                                                                                                                                   З використанням матеріалів сайту tsn.ua

Сподобалась ця стаття?

Поделиться в facebook
Share on Facebook
Поделиться в twitter
Share on Twitter
Поделиться в linkedin
Share on Linkdin
Поделиться в pinterest
Share on Pinterest

PokrovGZK© 2020 Design by DIT

Україна, Дніпропетровська обл., м.Покров, вул. Центральна, 11